Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék rájönni arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rájönni arra, hogy titkol-e valamit?

Figyelt kérdés
Nos van egy csaj akivel chaten ismerkedtem meg több mint fél éve. Valahogy sokkal másabb volt mint a többiek akikkel chateltem és úgy érzem mintha többet éreznék már iránta, holott még nem is találkoztunk. Azt tudtam hogy is így érez mint én egy ideje, és pár hete ez miatt elhatároztuk hogy megpróbáljuk komolyabbra venni a kapcsolatot. De...az a problémám hogy szerintem valamit titkol vagy nem mond igazat. Először is eddig csak egy képet küldött magáról és azért is több hónapot kellett könyörögjek neki (én küldtem sokkal többet hátha ez miatt ő is de nem...), akárhányszor szóba hozom ezt a kép küldést akkor csak megsértődik és nem mondja meg mi a baja. Ugyanez volt a myvippel is. Hónapokig könyörögtem neki hogy mondja meg a teljes nevét, holott ő már az első beszélgetések közbe megtudta az enyémet. Itt is folyton megsértődött ha megkérdeztem. Érdekes volt hogy megnéztem annak az adatlapját aki küldte neki a meghívót (állítólag a legeslegjobb barátnője) és ugyanaz az az e-mail címe mint ennek a csajnak a neve chaten. Ő azt mondta erre hogy direkt csinálta így mert tetszett neki az a név. Aztán ez a barátnője érdekes módon teljesen ugyanazokat szereti mint ő (kedvenc szinész, foci csapat, hobbyk...). Erre csak azt válaszolta hogy épp azért a legjobb barátnők mert ugyanolyan az ízlésük. Csak ebbe az a furcsa nekem hogy ez az állítólagos legeslegjobb barátnője nem is ismerőse myvipen. "XY" városba lakik de ebből a városból egy ismerőse sincsen. És ezekből a számomra furcsa dolgokból akárhányszor csak egyet megkérdek hogy miért csak megsértődik. (pl a múltkor azért nem beszélt 2 hétig velem mert megkérdeztem hogy miért nem akar ennyire képet küldeni, 2 hét utána jött bocsánatot kért de esze ágába nem volt mégis küldeni) Aláírom hogy ezek nem nagy dolgok de mégis annyira furák nekem főleg az miatt mert így megharagszik ha szóba hozom. Folyton mondja hogy szeret és mégis így viselkedik. Messze lakik így 1 hónap múlva fogunk csak találkozni és addig szeretném kideríteni hogy mi van a háttérbe mert szintén megmondom tartok attól hogy csak hülyít. Én úgy gondolom hogy nem vagyok szerelmes csak kicsivel többet érzek iránta de akkor is nagyon rosszul esne ha ott derülne ki hogy mondjuk hazudott. Hogy deríthetném ki hogy mi van a háttérbe? Az hogy rákérdezek, és szépen megkérdem hogy miért ezek miért vannak így ki van zárva mert csak megharagszik jó pár hétre. Ja és a chaten kívül semmi elérhetősége nincsen ahol eltudnám érni...Szerintetek tényleg titkol valamit vagy csak én vagyok "pesszimista"? Előre is köszi a tanácsokat és hogy végig olvastátok...
2009. jan. 15. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy titkol valamit szerintem. Valószínűleg szégyel valamit. Az egyetlen átküldött képén hogy néz ki?

Másik verzió, hogy kifogtál valakit, aki azzal szórakozik, hogy másokat lóvvá tesz. Bár ezért regisztrálni egy MyVip-et..nem tudom, én lusta lennék ilyenre.

Esetleg még a 'legeslegjobb barátnőjén' keresztül tudnál a dolgoknak utánajárni.

2009. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom a leírtak szerint hogy nem tartja méltóra magát hozzád (te túl jó vagy hozzá és fél)

szerintem imádja a képeid csak attól fél amit leírtam


ez egy vélemény

amúgy hány km van köztetek?


--/F

2009. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig... de chaten ne ismerkedj, ha pedig mégis, akkor készülj rá, hogy valami nem fog stimmelni, ennyi. Mivel sajnos senki sem gondolatolvasó, főleg nem inter4neten keresztül ezért maximum személyes találkozás és ismeretség után válik valami biztossá.
2009. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan nagyon nagy táv köztünk de épp elég ahoz hogy ne tudjunk ennyi idősen akármikor találkozni (150km). A képet amit küldött azon nagyon jól nézett ki, bár ő szerinte nem és én csak túlzok...(bár egyszer volt egy olyan mondata amin nem az jött le, hogy csúnyának tartja magát) Valahogy így mondta hogy ő annyi fiúnak bejön...szóval nem tudom. A barátnőjétől meg nem tudom tudok-e segítséget kérni mert neki sincs semmi elérhetősége...Ja és azért köszi a segítséget:)
2009. jan. 15. 17:02
 5/6 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak: nem chaten szoktam ismerkedni akikkel eddig jártam azokat mind élőbe ismertem meg de ő valahogy teljesen más volt. Chatre csak dumálni járok és az esetek 98%-ába csak egyszer beszélek velük, ha véletlenül többször akkor valami nagyon extra kell legyen benne, és hát benne még ennél is több volt/van mert már érzek is iránta valamit ami már nem barátság de még nem szerelem...
2009. jan. 15. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Amit kihámoztam a bejegyzésedből és "tanulságos" lehet a jövőre nézve.:

1. Folyton megsértődik és utána azzal büntet, hogy napokig nem beszél - holott te semmi rosszat nem követtél el.

2. Minimálisra csökkenti a magáról közölt infókat - tehát: vagy benned nem bízik még mindig, vagy tényleg titkol vmit.

A legjobb barátnőjéhez én a helyedben biztosan nem fordulnék, mert az azonnal rohan majd hozzá, hogy kitálaljon.

Az 1. pontban leírtak miatt sztem még csak találkozni sem éri meg vele - vszínűleg hisztis és nem is őszinte.

2009. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!