Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem lenne túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne túl nyomulós, ha folyton csak én írnák rá?

Figyelt kérdés
van egy fiú. akit nem ismerek igazán és meg szeretném ismerni. de nem járunk egy társaságba de a stílusunk ugyanaz. néha összefutunk velük de csak úgy, hogy szia, mit csinálsz ez meg az kb 10 percre..ha msn.en ráírok - mindig én írok rá nem lesz túl eröltetett...főleg, hogy nem tudok semmilyen témát felhozni. mit csináljak, ha azt szeretném, hogy az ő társasága és az enyém többet legyenek együtt. mit írjak neki?
2010. nov. 27. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:

pffh...most látom, hogy miket hordok össze. túl nagy az akaraterő..egy pár pont helyett nézzetek vesszőt és a felesleges szavakat iktassátok ki:)



mégegzszer elnézést.

2010. nov. 27. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Háát, ha érdeklődne irántad, biztos, hogy rádírna néha...Sajnos ha ő soha nem ír rád az azt jelenti hogy lehet hogy bír téged, viszont nem akar veled beszélgetni. én is ilyen vagyok, scak arra írok rá akivel akarok beszélgetni, meg kapcsolatot fenntartani. vannak olyanok akik ha rámírnak beszélünk, viszont én nem íroks oha rájuk.
2010. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem...különösebb érzelmeket én sem táplálok iránta csak jólenne néha együtt kimenni meg minden..aztán majd utána..de akkor majd inkánn várok és majd lesz valahogy
2010. nov. 27. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
inkább*
2010. nov. 27. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, hogy már zavart hogy mindig csak én írok egy fiúra és elkezdtem ritkábban beszélni vele, majd egy idő után ő is írt magától.
2010. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah én fiú vagyok xD mi most olyant csinálunk hogy 1 darabig én írtam neki aztán 1 re kevesebbet mert már azt hittem hogy nem akar beszélni! most a lány ír nekem:) majd 1 hét mulva sztem megint én jövökXD
2010. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!