Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy mégis találkoznék vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég megismertem egy pasit és randira hívott. Azonban utána én elmondtam neki, hogy nem volt meg nekem az a bizonyos szikra (habár mint barátot kedvelem) és legyünk csak barátok. Ez kb másfél hónapja volt és azóta nem igazán beszélünk, kicsit nyilván megbántottam ezzel, de én úgy érzem az őszinteség nagyon fontos dolog. Azóta viszont folyamatosan rá gondolok, lehangolt vagyok és nagyon hiányzik!

Szeretném (ha van rá remény) rendbehozni azt amit elszúrtam! Hogy lenne ez lehetséges? Fiúk, lányok!


köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 27. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
átgondoltad, szereted, lesmárolod elolvad
2010. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt elmondod neki. Az őszinteséget értékelni fogja.
2010. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérj bocsánatot, mondd el neki hogy csak rá gondolsz és nagyon hiányzik, és próbáljátok meg együtt...és jobbe setben boldogok lesztek.


hajrá

2010. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt olyan komolyan venni amig nincs semmi komoly koztetek. Szerintem hozd fel csak ugy viccesen h vlmelyik nap szivesen bepotolnad az elmaradt randitotkat:)
2010. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia ráérsz hétvégén?szuper akkor elmehetnénk valahova.
2010. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked csak lelkifurdalásod van, mert megsértetted. Valójában nem is akarsz vele találkozni.
2010. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így mondd el őszintén ahogy itt leírtad, és nem lehet gond. Ne trükközz!


Nem bánnám, ha az a lány is így meggondolná magát, aki engem rázott le így. :D


Sok sikert!


21F

2010. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is így ráznak le mostanság.
2010. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

már majdnem irtam privátot, csak az nem másfél hónapja van, hanem 6 hónapja :(


amúgy persze próbáld csak meg, mi pasik nem vagyunk haragosak (csak ti lányok...)

2010. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapja volt egy így végződött randi, kár hogy nem hiszem, hogy ugyanaz a személy lennétek :DDD


25/F

2010. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!