Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem látom msnen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látom msnen?

Figyelt kérdés

Általában csak röviden válaszolt, de volt olyan is, hogy tök jól elbeszélgettünk.Azonban már 2 hete nem látom sose fönt?Miért?

15f


2010. nov. 27. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet letiltott?
2010. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elromlott a gépe,nincs nete,nem akar veled beszélni,elfelejtette a jelszavát ...stb..soroljam???
2010. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem említett semmi olyat, hogy elutazik, vagy eltiltották az internettől vagy hasonló, akkor valószínűleg letiltott. Ha a közösségi oldalakra belép, MSN-en pedig nincs fent, akkor 100%, hogy letiltott.
2010. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy letiltott. nézd meg ezt az oldalt:

[link]

Vagy msnen keresd ki a Partner karbantartót (asszem ez a neve), ott láthatod, ki az, aki a te partnereid között van és ki az, akinek te vagy a listáján. ha te nem vagy az övén, letiltott.

egy srác engem letiltott korábban, a belinkelt oldal is kimutatta és ez az msnen belüli módszer is.

2010. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Törölte magát

nincs gépe

törölt téged

2010. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is 15f vagyok és velem is megtörtént már ez, sőt most még megnéztem h nem-e én írtam a kérdést :D Am engem letiltott mert "unalmas vagyok neki". Gondolom ezért beszélgettünk csak pár mondatot mindig. Ha gondolod írj privit, ez nem lehet véletlen 1beesés ;)
2011. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!