Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki bejön nekem de nem tudom hogy mit csináljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel látásból ismerjük egymást. Egy évvel idősebb nálam. Egy suliba is járunk meg vannak napok amikor ugyan avval a busszal járunk haza. De hogy szólítsam meg? vagy mit csináljak? Kérlek Segítsetek! Egy kicsit félénk is vagyok meg nem vagyok magabiztos.
2010. nov. 26. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Várd meg amíg felszáll mindenki a buszra aztán ha szabad a másik hely nála kérdezd meg hogy leülhetek aztán kezdjetek el dumálni:)


Vagy egy egyszerű szia:)

2010. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leírok neked egy rövid jelenetet az életemből.

Én is busszal jártam egy ideig haza a suliból. Egyszer, mikor üldögéltem a megállóban és vártam a buszt odajött hozzám egy lány a suliból akivel addig soha sem beszéltem és kétvonalas c hangon rám köszönt egy "sziát" és nézett rám mosolyogva... Aztán visszaköszöntem neki, de leszegtem a fejem, mert eléggé megdöbbentem. Aztán leült mellém. Kérdezgetett egy két dolgot, de látta rajtam szegény pára, hogy nem vagyok alkalmas arra amire ő szerette volna, hogy alkalmas legyek. Idősebb voltam nála másfél évvel és kettővel felette is jártam, de én OLYAN félénk srác voltam akivel számtalan ilyen dolog történt a középiskolában... Legalább 7 lány köszöngetett nekem és egyikre sem mertem reagálni. VISZONT! az én példám 100 az 1hez. Szóval mindenki full debilnek nézett, hogy miért vagyok ilyen betoji?! Holott én csak annyira éretlen voltam még 17 évesen, hogy a legfontosabb dolgom az volt, hogy hazamenjen és leüljek a gépem elé és játsszak valamit.. De hát a külsőm nem erről árulkodott...(Elég fotogén voltam és nb2ben fociztam már/inkább még akkor..)

2010. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? (így könnyebb lenne válaszolni)

Egyébként szerintem keress vele "összeköttetést"...(közös barát/barátnő, vagy barátnőd csaja a pasija v ilyesmi xD)

Remélemh segítettem.

2010. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 múltam.
2010. nov. 27. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akár az iskolában is megszólíthatnád, vagy egyszerűbb ha felveszed msn-re (címét elkéred vkitől/leszeded fészről) Legalábbis én így csináltam. Először jobb "leellenőrizni" hogy bejössz-e neki. Ha feltűnően bámul vagy ha kerüli a tekinteted akkor valószínűleg igen, persze ha nem akkor is van esélyed ;)


Na ez most jó értelmessen leírtam...remélem értetted^^

15/F

2010. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. :P Köszi
2010. dec. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!