Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Jellemzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Jellemzésem lent 17L

Figyelt kérdés
Nem vagyok csont sovány nem vagyok Duci közepes a testalkatom. nem járok rövid ruhákban nem vagyok pláza cica szeretem a fekete cuccokat és kiállok magamért bevállalós vagyok ( sok férfi elmondása szerint) és mégsem találok magamnak párt mert eleinte jól elvagyunk de amikor ott járunk hogy akkor bizonyítsanak is akkor meg beijednek és inkább leráznak (nem csak msnen az életben is) Mi a baj velem?:S
2010. nov. 26. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2010. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár ennyi jellemzésből nem igen lehet megmondani, mi a baj veled.., de sokkal logikusabb és életszerübb kérdés., mi a baj velük? Egy férfi legyen képes kiállni azért amit választ. Még nem találkoztál a neked megfelelővel, de leírásod alapján, nincs semmi baj veled nagy általánosságban. Keresgélj tovább, elöbb utóbb találkozni fog a megfelelővel.
2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mit kell bizonyítani?
2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És egyáltalán nem is biztos hogy veled van a baj!!!:-)

Erre nem gondoltál?Majd találsz idővel normálsat.

2010. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet ők paráznak be attól h ahogy te írtad ,,bizonyítaniuk'' kell, mert most akkor nem csak a kavarás lenne hanem egy kapcsolat, lehet ez nem bejövős nekik
2010. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges:D köszönöm szépen a komikat:D
2010. nov. 26. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:

A fekete cuccok azt sugallják hogy zárkózott vagy.

Járj színes ruhákban.

2010. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a ruháimmal vannak a gondok:) mert akikkel ismerkedek is ilyen stílusú férfiak az zavar hogy nem csak kezdeményezni... de még közeledni sem mernek pedig eléggé laza vagyok:D szal nem harapok se semmi...:(
2010. nov. 27. 15:00
 9/9 anonim válasza:
attól félnek hogy nagyobb farkad van mint nekik
2010. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!