Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyne témát hozzak fel neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyne témát hozzak fel neki? Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki a buszon szokott lenni amivel járok.

És szeretnék beszélgetni vele,de nem tudom,hogy milyen témát hozhatnék fel. Mit kérdezhetnék tőle?

Vannak kutyái,ara gondoltam arról kérdezek. de mit kérdezzek a kutyákról is? Lécci segítsetek valami jó témát,kérdést adni.


2010. nov. 26. 19:33
 1/7 alfonz64 ***** válasza:
Szerintem próbáld meg olyan terepre csalogatni ahol nem érzed feszengve magad, ez is könnyítés lehet számodra, pl: egyszer egyszer távolról követed vagy megkérdezed valami ismerős útján merre lakik, mikor sétáltat kutyát. És találkozol vele véletlenül és rákérdezel hogy de édes kutyák én is szeretnék ilyet, de a szüleim nem engedik vagy panelban lakunk. Aztán rákérdezel erre laksz valamerre, van egy jó kis hely a közelben ismered beugrunk egy kólára, vagy neked sőr, vagy ha szeret bulizni akkor elhivod nincs-e kedve mert a barátnőd lemonta, vagy tűzijáték stb... Sajnos a busz nem egy jó ismerkedő hely mert a barátai osztálytársai előtt lehet hogy lepattint mert nem akar beégni vagy elkezdenek cikizni stb., meg sajna nem tudsz jól kijönni belőle ha csak úgy nekiszegezed a kérdést,ha egyedül is van csak akkor tedd meg ha van közös pont, épen arra jártál mint az előbbi példa, ismerem az osztálytársad, múltkor láttam a kutyáidat mikor sétáltadat szívesen összebarátkoznék velük vagy megnézném őket úgy is unalmas a sétáltatás, vagy merre sétáltatod őket stb...
2010. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő nem olyan fiatal.

Sőt nagyon senkit nemismer a buszon. És tuti nem koptatna le,sőt úgylátom ő is szívesen beszélgetne velem..csak nemtudom miylen témát lehetne vagy kérdést mondani neki,hoyg eltudjunk kezdeni beszélgetni.

Amúgy köszönöm a választ.

2010. dec. 3. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

J válasza


Szeretnél kiskutyát venni de nem tudod mi alapján válassz hogy kell megtanitani h ne sz@rja össze a lakást ne rágja szét a papucsot ne egye meg a postást stb.stb.

2010. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 west01 ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy szúrna e
2010. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a buszos szerelem halálra van ítélve ennyi!!!!!
2010. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 alfonz64 ***** válasza:
Ugyanott szállsz le ahol ő, vagy fel de ne a buszon és megkérdezed hogy merre van a " gondolom van valami hely ahova be lehet menni valamit inni ahol kötetlenül lehet beszélgetni" persze előbb tájékozódj hogy mi merre van csak ne mond meg neki hogy tudod merre van, és mond neki hogy kísérjen el, ha tetszel neki akkor igent fog mondani. És még az odafelé vezető úton is mondhatnád hogy nagyon szeretem a kutyákat múltkor láttalak stb... aztán közben átérsz hogy milyen jól állt neked a tegnapi ruha, vagy amelyik tetszett, kár hogy nem vagy szabad erre ő nem most nincs senkim.
2010. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszike
2010. dec. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!