Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy tetszedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tetszedjek a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy szép, szőke, kék szemű lány aki nagyon tetszik nekem. Csak a folyosón szoktam látni, mert a szomszéd osztályba jár(csak 2 osztály van a folyosón). Általában mindig a folyosón van. Én nem mindig vagyok a folyosón, csak ha nézem, hogy mikor jön a tanár. Az a kérdésem, hogy hogy keltsek olyan benyomást, hogy tetszedjek neki. Minden ötletre kiváncsi vagyok.

15F


2010. nov. 26. 19:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
53%
inkább a helyesírási szótárt forgasd!
2010. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
A tetszedjek helyes szó, csak tájszólás. Abban az esetben nem helyes, ha nem erdélyi vagy :)
2010. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"De nem beszéltem még vele egy szót sem. Csak úgy menjek oda és találjak ki valami hülyeséget?"


Szemezés volt már? Ha nem akkor szemezz vele picit, hogy tudjon rólad, és ha benne van a szemezésben, viszonozza a nézésed akkor valószinű te is bejössz neki, bár fiatalabb lányoknál még nem egyértelmű, szokásuk azért nézni mert a másik is néz :D Ha viszont már szemeztetek, akkor odamész nyugodtan, bátran, és megmondod hogy tetszik neked, szeretnéd őt jobban megismerni. Nem kell hülyeséget kitalálni és azt előadni :)

Sok sikert, a helyesírásodon meg tényleg csiszolj még picit :P

2010. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Erdélyi vagyok és általában nem rossz a helyesirásom.

A szemezés jó ötlet, csak az a baj, hogy mindig el van foglalva.

2010. nov. 26. 19:54
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Rendben, nem kötekedni akartam :)

Előbb utóbb észre fogja venni, hogy fel akarod venni vele a szemkontaktust. Ő ezt majd vagy viszonozza, vagy nem :) Ha nem viszonozza akkor se keseredj el, lehet hogy csak félénk. Ha igen, akkor jó úton haladsz, így mikor megszólítod már nem leszel neki teljesen idegen. Megszólításnál meg csak bátran, lényegre törően :)

2010. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szia!

Én is egy hosszú szőke hajú, kék szemű lány vagyok, és hidd el, hogy a lányok azt szeretnék, ha odamennének hozzájuk a fúk. Én is szomorú szoktam lenni, hogy manapság nem mernek odajönni, pedig nem harapok. És hidd el ő sem. Ez ilyen tipikus lány dolog: úgy csinálunk, mint ha nagyon elfoglaltak lennénk, pedig csak arra várunk, hogy leszólítson az a fiú.:);) Nem kell félned, hidd el. Szerintem nyugodtan fogadd meg az előttem szólók tanácsát:)

A facebookot meg felejtsd el:D Legyél talpraesett kis tökös srác, azt szeretik a lányok...;)

2010. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Első sorban tanulj meg írni aztán beszélhetünk erről
2010. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hagyjátok már szegényt az írásával :D
2010. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mondjad neki, hogy:


"Epsus miás kuvéjsá, kóbássört ide ghecijássé!"


Egyből le fogja vágni, hogy bejössz neki.

2010. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyebkent a "tetszedjek"szot a szekelyek hasznaljak. Szoval ez egy tajszolas.... Ha talakozol vele keresd a szemkontaktust,mosolyogj..... meg ilyen alapveto kis dolgok..
2010. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!