Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek után mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után mégis megkérdezzem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban tettszik, és a tanáromtól megtudakoltam a nevét,de a tanárom megkérdezte ezt a lányt, hogy mit szólna hozzá ha lenne egy valaki az iskolából aki akarna vele járni.A tanárom csak jót akart nekem, de hát nem úgy sült el.A lány azt mondta,hogy nem akarna nagyon senkivel járni most. Szerintetek ezt azért mondta, mert a tanár kérdezte? És hogy ezután ha megpróbálom elhívni valahová levágja, hogy én vagyok az, ezek után szerintetek mégis megpróbáljam?
2010. nov. 26. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi :)
2010. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz még.:D

Amúgy hány évesek vagytok?:)

2010. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha levágja, hogy te vagy az, akkor örülj neki, mert nem gyökér:) Persze ha nem vágja le sem jelenti azt, hogy növény vagy buta!

Szerintem nem mindenki teregeti ki a gondolatait a tanárjának, szóval, ha szereted, akkor hívd el bátran:)

Sok sikert!

2010. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a lány azért mondta, h most nem akar semmi komolyat, mert a tanár kérdezte. Bár nem értem te/ti milyen viszonyban vagytok a tanárokkal, ha ilyesmit megbeszéltek velük, sőt ő utána még el is játssza a kerítőt... Mindenesetre beszélj a lánnyal nyugodtan, hívd el randizni. Ha meg levágja,h te beszéltél a tanárral, bumm, nincs abból semmi. A közeljövőben viszont próbáld meg ezeket a dolgokat te elintézni. Én drukkolok! (majd írd meg mi lett)
2010. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én 18/F ő 17/L. Én csak a nevét akartam megkérdezni a tanártól, csak jóban vagyok azzal a tanárral és hát gondolta segít ha tud. :D Köszönöm a tanácsaitokat. Akkor meg kellene próbálnom.
2010. nov. 26. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld, próbáld! és írd meg mi lett a vége!!!
2010. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!