Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon határozatlan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon határozatlan vagyok, mi van velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, akivel nemrég ismerkedtem meg, egy barátom házibulijában. Lényeg hogy nem voltunk túl józanok amikor megismertem. Aztán sokat beszélgettünk, először email majd msn és végül randira hívott. Majd' kiugrottam a bőrömből, annyira örültem neki!Kávézni mentünk és a randi alatt érett meg bennem a gondolat,hogy nem vonzódom hozzá fizikailag, nem tudnám se megcsókolni se semmilyen komolyabb fizikai kapcsolatot kezdeni vele.Viszont nagyon kedvelem és jó volt vele lenni, beszélgetni!

Ezt meg is mondtam neki és ennyiben maradtunk, hogy nem lesz köztünk semmi. Ez volt kb egy hónapja, azóta nem nagyon beszélünk.

DE azóta gondolkodtam, hogy talán bűntudat is lehet-e benne. de folyamatosan rá gondolok. Szomorú vagyok és lehangolt, hiányzik és szeretném újra látni. Viszont félek, hogy megint azt fogom érezni, hogy fizikailag "taszít" és nem akarom megint hülyíteni. De hiányzik. Nem is tudom, mi van velem... kapcsolati kérdésekben én mindig ilyen határozatlan vagyok (semmi másban nem) és elsőre "nem jön le" semmi, valahogy le kell hogy ülepedjenek bennem a dolgok.

Vagy lehet hogy ha ennyit agyalok rajta, az már nem jó jel? Mit tegyek?


köszönöm a válaszokat!

18Lány


2010. nov. 26. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd! Lány vagy, tehát fizikai vonzódás nélkül nem fogsz tudni beleszeretni.
2010. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lelki társat és a férfit megtalálni egy fiúban két különböző dolog, viszont mind kettő erős vonzódással jár. Csak ugye az egyik a barátod lesz, a másik a párod... És nem feltétlenül jó párosításban.
2010. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem kéne erőltetni? És csak magányos vagyok ezért szeretném ha menne...
2010. nov. 26. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt hívják barátságnak. Ha tisztázod vele, hogy nem akarsz semmi többet, akkor miért ne találkozhatnátok?
2010. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

wahhh..

ugyanígy voltam. csak mondjuk mi jártunk egy hetet. de dobtam mert úgy éreztem h már nem vonzz. azóta is bánom,és ugye "elhülyitettem" és azóta őis hülyit engem tehát ilyenek pl: nempróbálhatnánk meg újra. és aztmondtam átkell gondolnom másnap mondtam volna neki a választ,de már nem érdekelte:/

szerintem ezt pont ugyanígy mondd el neki,hogy átgondoltad "hülye" voltál..

2010. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is egyszer volt Budán kutyavásár, másodszor meg miért nem beszéltek?.. erre a választ a következő sorokban megtalálod: akkor most haragszol rám? nem, csak k*rva sz*rul esett... Szerintem hagyd békén, mert ha magamból indulok ki, elég egyszer elfelejteni valakit.

21F

2010. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen Utolsó, ebben igazad van. Nyilván nagyon rosszul esett neki, és jobb ha most békén hagyom!

Viszont változatlanul szomorú vagyok és nagyon hiányzik. Nem tudom mi van velem. Mik a szerelem tünetei? :/

2010. nov. 26. 15:25
 8/8 anonim válasza:

Kérdés, hogy szerelmes vagy, vagy magányos és szükséged van valakire? Velem is tortént már hasonló: barátok voltunk, de nem tetszett külsőleg, mégis nagyon sok időt töltöttünk eggyütt, aztán ugy éreztem, hogy talán több ez mint barátság és olyan jó vele, meghallgat, jól lehet dumálni, megért, hülyülünk együtt stb. és összejöttünk. kb 2hét után már újra azon filóztam, hogy nincs meg aza varázs, ami a szerelemhez kell. szakitotta. most pedig már nem tudunk igazi barátok maradni, mindig van egy kis feszültség köztünk.

Ez végülis egy eset, dönteni neked kell :)

2010. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!