Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a srácról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a srácról?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiűt,irtunk neten aztán meg elkérte a telefonszámom.Hivogatott,beszélgettünk.....és egyszer csak kinyögte h nagyon tetszem neki már régóta és nagyon kedvel.Nekem persze fülig ért a szám mert nekem is tetszett a srác.Még egy ideig felhivott h beszélgessünk....és olyan szépeket mondott nekem meg minden.Aztán egyszer csak felhivott és közölte hogy lehet h még a régi csajába szerelmes.Hát akkor most h van ez?!.....másnap (vagy még aznap)össze is jöttek...
2010. nov. 25. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ezt megszívtad
2010. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tipikus patkány..bocsi a kifejezésért de ennyit tudok csak mondani rá:(
2010. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
CSak húzta az agyadat. Lehet te voltál neki a tartalék, ez elég szemét dolog. Sajnálom. Tuti találsz ennél abunkónál jobbat is.
2010. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Unatkozott.....

vagy nem is tetszettél neki....

2010. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mekkora egy p*cs.. már bocsi de ez a véleményem az ilyenekről..és sajnállak : (
2010. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Jófej. :D
2010. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Moszuke ***** válasza:
0%
forma a srác:)
2010. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát igen!csak pótléknak használt sajnos!amíg nem volt neki más jó voltál...de amint kialakult valami újra az exével dobott...sajnos ez tipikus!fel a fejjel
2010. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak féltékennyé akart tenni.:D Ha ennyire dicsért téged, akkor biztos kedvel. Találkoztatok már? Mert, ha nem lehet, hogy ezt azért mondta, hogy féltékeny legyél.

De ez nem biztos... Ha még hívogat ezek után is, akkor szerintem igazam volt. Remélem segítettem.

2010. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet h egy suliba járunk.....a barátnője meg az osztálytársam...
2010. nov. 25. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!