Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mien szavakkal mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mien szavakkal mondjam el?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van 1 lány akivel elég közel kerültünk egymáshoz.És már ot tartok hogy mekgkérlyekm hoigy járjunk de ez az hogy nem tom mien szavakat hogy kezdjek bele és mit mondjak neki.Lécci értelmes válaszokat!
2010. nov. 23. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
MILYEN!!!!NEM MIEN ÚRAMATYÁM!!!!!!!!!
2010. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
-.- többet ér nekem a tartalom mint az írás
2010. nov. 23. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak tudod, az a baj, hogy itt írásban kell kifejezned a tartalmat.
2010. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"mekgkérlyekm"

ezt komolyan nem értem.

Azonban jó irányba tapogatódzol, hogy beszélni akarsz vele, mert még véletlenül sem ajánlom, hogy írásban fejezd ki magad!

2010. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NEM ÍRÁSBAN AKAROM MAGAM KIFEJEZI HANEM SZÓBAN CSAK NEM TUDJÁTOK KILOGIKÁZNI SEM HOGY MI LEHET 1 FÉLREÍTR SZÓ-.-""
2010. nov. 23. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy együtt vagytok, ha még írni sem tudsz. Mintha egy epilepsziás csimpánz verné azt a szegény billentyűzetet... Am próbáld meg így: "Figyu, az a megtiszteltetés ért, hogy a barátnőm lehetsz."
2010. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jajdejó! annyira szeretem ezt az oldalt:D asok f@sz idejön és beleköt ilyen kis szar nyelvtani hibákba és még a kérdezőt tartják hülyének. ez csak itt található sehol máshol:D:D nagyon teccik:D


h a kérdésre is válaszóljak, én úgy kérdeztem meg h:

figyu!

hm?

lehet egy fura kérdésem?

igen(ekkor már mosolygott)

akarsz velem járn??

igen(smár.)

2010. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

-Figyelj!

-Igen?

-Akarsz velem járni?

-Öhm...nem.

-Megint megkérdezem... akarsz velem járni?!


...és ezt addig amíg be nem adja a derekát, lehet, hogy elidőztök ezzel majd egy kicsit :D

2010. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Funktasztikus ***** válasza:
uccsónál a pont ha totál idiótának akarsz tünni és a csaj agyára menni tedd ezt:D
2010. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!