Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam ezt?

Figyelt kérdés
van egy srác, eleinte nagyon tetszett de rájöttem, hogy sok körülmény miatt az egész kapcsolatnak semmi értelme és inkább nem is élem bele magam, mert bizonyos dolgok iatt 100% h rossz vége lenne..ezt meg is értettem, és megpróbáltam közömbös lenni, nagyjából ment is, de ha csak mondd egy kedvességet, lájkol fb-on, rámmosolyog (stb) már újra felébred bennem, h de mi lenne ha mégis? hogyan tudnám közömbössé tenni végleg?(rendszeresen találkozunk társaságban).
2010. nov. 23. 08:38
 1/3 anonim válasza:

Kedves Kérdezo... a háttérsztorit nem tudván, hogy miét nem lenne jó ha osszejonnétek így nem is értem hogy mért nem akarod ha mind2en bejottok 1másnak.


Van 1 mondás... valahogy így szól: "Az ember legjobb otleteit a túl sok agyalás b*ssza el." Oké... ezt egy bolcs ember mondta, de nem ezekkel a szavakkal. De sztem érted h mi a lényeg :) Ne komplikáld túl a helyzetet. Ha bejottok 1másnak akkor ne állíts magatok kozé gátat :)


21/F

2010. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem is tudom h bejövök-e neki..először azt hittem igen, aztán nagyon azt éreztem h visszautasít és akkor eldöntöttem, h én nem fogok hülyét csinálni magamból, és teljesen visszavonultam. Erre most mintha ő közeledne, de én nem akarom(vagy mégis!?..). Az a helyzet, h külföldön vagyok ösztöndíjjal, és csak fél évig, mikor lejár hazamegyek.
2010. nov. 23. 09:05
 3/3 anonim válasza:

Ne taszítsd vissza... oké fél évig vagy kint, addig is élvezheted az életet, eltolthetsz kellemes idot a sráccal... majd ha menni kell haza akkor meg legalább élményekben gazdag fél évet tudhatsz magad mogott.


én is kulfoldon élek, és nem maradok már sokáig abban az országban ahol vagyok, mégsem zárkózom el a lányoktól.


21/F (ugyanaz aki az elso:)

2010. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!