Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni? 15/L

Figyelt kérdés
Bulikba nem járok nem vagyok az a 'részegre iszom magam, majd mindenkivel megdugatom magam' stílusú egyáltalán. De nem is vagyok az a könyvtárba járós. Ötletek?
2010. nov. 22. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Iskolai menzán leülsz egy kedves fiú mellé :-)
2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Baráti társaság, barátok barátai, suli, nyelviskola, valamilyen különóra, sport, stb. A lényeg, hogy legyenek ott korodbeli fiatalok :)
2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Bulizni lehet anélkül is hogy részegre innád magad, és mindenkivel dugnál.
2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Igazából bárhol lehet ismerkedni. Utcán ha látsz egy jó pasit, vagy buszon, odamehetsz hozzá. Bár tudom ezt könnyebb mondani mint megtenni :) Vagy neten. Jobb ötletem sajnos nekem sincs. Amúgy én sem vagyok valami bulizós srác. Merrefelé laksz? :)
2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Csak az előttem szólókat ismétlem, de azért leírom:

-Gondolom még nem nagyon voltál bulizni, ezért van ilyen hozzáállásod.

-A leszóllítósdiról annyit, h én srác vagyok és nem merek ilyet csinálni. Jó, volt már, h rávettem magam, de valahogy mégsincs hozzá kedvem.

-Nincsenek olyan haverjaid, akikkel járkálhatnál ide-oda? Nem csak este, nap közben is.

2010. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Rendezvények, koncertek, iskolai programok, nem csak a szűk baráti körrel programozni, hanem esetleg több emberrel ... nehéz dolog... mert amúgy sajnos/nem sajnos a legegyszerűbb buliban ismerkedni( nem kell sem inni, sem szexelni) ha barátokkal mész. Remélem tudtam valamit segíteni =)
2010. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
34%
Bulizhatsz anélkül is hogy részegre innád magad és mindenkivel megdugatnád magad,drága :)
2010. nov. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, bulikba nem szeretek járkálni... Merre fele laksz? ismerkedhetnék:P
2010. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

elfelejtettem

irn i

hogy ez az msn cimem!:D

2010. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat. Fejér megyei vagyok. Tényleg nem voltam még sokszor buliba főleg, hogy még táncolni se tudok... -.-"
2010. nov. 23. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!