Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen összezavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon szimpatikus. Suli kezdéskor ismertem meg. A legjobb barátaimmal jár egy osztályba,így sokszor találkoztunk a folyosón. Az egyik ablakpárkánynál szoktunk beszélgetni a barátaimmal,ő is mindig odajött hozzánk. Mosolygott,és folyton nézett. Nem beszéltünk sokat, új emberek előtt egy picit zárkózott vagyok. Van itt meg egy apróság is, like-olta az egyik képem Facebookon. Október közepén írtam neki egy levelet,hogy szimpatikusnak találom, elkérhetném-e az msn címét. Itt jött a nemvárt fordulat, éppen beszélt az egyik barátommal,és a reakciójából ítelve nagyon meglepődött a levélen,az első kérdése az volt,hogy ugye nem akarok vele járni. Ebben a helyzetben jobbnak láttam,ha azt mondom,hogy nem. Végül megadta a címét. A legelőször én írtam rá,és az a beszélgetésünk nem volt valami tartalmas. Ezek után felváltva írtunk egymásra,majd az egyik este 4 és fél órát irogattunk. Megdícsérte a fényképemet,és azt mondta,hogy szeret velem beszélgetni. Azóta még 2 képemet like-olt facebookon.:DD Személyesen azóta nem nagyon beszéltünk,mert vagy ő volt beteg, vagy én.:S

A történet kicsit érthetetlen,de köszönöm,ha végigolvastad. A kérdésem a következő : Csak barátkozni szeretne vagy ennél többet akar? Ilyen érdeklődő természete van?:D

L/16


2010. nov. 22. 20:36
 1/8 Lamafighter ***** válasza:

elég gubancos a sztori..

az sztem teljesen mind1 h hány képedet lájkolta facebook-on :D már ne is haragudj...manapság ebből megítélni valakit vétek és hülyeség is egyben.


lehet csak ilyen érdeklődő alapból a természete, ki tudja..

legegyszerűbb ha beszélsz még vele és rákérdezel arra, amit meg szeretnél tudni tőle

2010. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a mai fiatalság. Szerintem amúgy likeol, mit nem értesz ezen?
2010. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hhüha.. elég nehez helyzetben vagy :L

nemtudom..mert lehethogy azert mondta,h ugye nem akasrz jarni velem,mert nem birja a angyon nyomulos kis eretlen csajszikat( nem ugy ertem h te az avgy,ne értsd felre)

,vagy az is lehet,h örül,h van egy iylen jó baratja.

szoktatok olyanrol irni,h volt pasid,vol baratnoje,vagy h szerelemről irkalni? avgy csak hülyülni? esetleg szoktatok egymast viccből szivatni? vagy hasonló?:D

2010. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ha jelet adsz neki, hogy járnál vele, ő kihasználná.
2010. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is mindegy,de gondoltam azért leírom.:D


Egyébként nem nagyon beszéltünk még csajokról/pasikról. Egyszer szarkedve volt,és elmondta,hogy megcsalta és elhagyta a barátnője kb. másfél hónapja. A barátai azt mondják,hogy eléggé maga alatt volt,és megértenék,ha nem akar barátnőt. Tehát akkor már minden veszve? Mondjak le róla,és legyünk csak barátok?

2010. nov. 22. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Butaság. Hosszútávú fiú/lány barátságnak vannak kritériumai amit ti már nem fogtok teljesíteni....


Viszont elfeledtetheted vele a volt nőjét. Ha érdekel, legyél nyitott. Kóstolgassátok egymás társaságát részletesebben, és kiderül összepasszoltok-e. Ha igen, azt ő is fogja tudni, és ha nem...

... hát azt is.


20/F

2010. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maradj egyelőre a barátja mond azt amit egyébként hallani szeretne előbb-utóbb nagyon jóba lesztek és amikor ott tatatok akkor jöhet 1-1 véletlen elszólás,mondjuk úgy "bók"aztán meglátod vagy kialakul vagy nem!:D

Sok sikert!

2010. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*tartatok....bocs:)
2010. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!