Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érem a nőket és ti értenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érem a nőket és ti értenétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam lány akibe szerelmes vagyok.(nem szeretném ezt a szemébe mondani) Próbálok hozzá közeledni de ha mellé ülök, elkezdem simogatni vagy valami más akkor leráz. Bókolgatok is neki... Ha én 1 darabig nem közeledek felé akkor az zavarja és ő közeledik énfelém. Kérdésem tehát mit akar tőlem? Van-e értelme foglalkoznom vele?
2010. nov. 22. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről. Volt már akinek így sikerült, mert a lánynak hiányozni fog, hogy törődsz vele, ha egy darabig nem foglalkozol vele. Csak lehet, hogy nagyon nyomulós vagy. De majd megszokja. Sok sikert!
2010. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak elkezded simogatni? Hozzá se szólt?
2010. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*szólsz
2010. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ne csodálkozz ha leráz ha röktön elkezded taperolni.

Próbálj meg elsőnek beszélgetni vele. Kérdezd meg, hogy mi van vele? Meg minden félét, de semmiféleképpen ne kezd el taperolni. Rámenősnek fog tartani. Haverkodj elsőnek vele össze.

2010. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már tavaly is osztálytársak voltunk. Természetesen beszélgetni szoktam vele és nem csak úgy elkezdem fogdosni, hanem beszélgetünk és meg akarom ölelni, megfogom a derekát... de nem a fenekét vagy a mellét. Csak egyáltalán közeledni próbálok hozzá és nem csak beszélgetni vele.
2010. nov. 23. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Általánosban nekem is volt egy fiú osztálytársam aki mellettem ült és mi is hülyültünk,amikor ő taperolt akkor eltettema kezét(mert nem vagyok olyan lány aki könnyű vérű),de volt h. én szórakoztam és én fogdostam a lábát(intim helyek akkor még kizárva).Ő próbálta nézegetni a bugyim meg ilyenek amikor előrébb döltem és hátul kilátszódott a nadrágból,meg ilyenek.De ott én nem akartam tőle semmit.Jó volt hülyülni így.Jó néha úgy viselkedni a másik nemmel,mint egy komolyabb kapcsolatban,de attól még nem kell annak komoly kapcsolatnak lenni.Pont azért izgalmas,mert itt nincsenek kötöttségek.Na meg egyértelmű h. az ellenkező nem miattis, hisz egy másik lánnyal ilyet nem lehet hülyülni,mert még azt hiszi lezbi vagyok...

Szóval hagyd neki, aztán ha akar valamit úgy is lépni fog.

2010. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit fejest ugrottál a haverkodásba.:) Vegyél vissza a tempóból/az érzelmeid kimutatásából (vannak, akik megijednek az efféle közeledéstől) és hagyd, hogy ő menjen oda hozzád. Ha a hegy nem megy Mohamedhez...:)
2010. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem ugy szokas ismerkedni,hogy fogdossuk a masikat. az tolakodas.
2010. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább mondd a szemébe, hogy tetszik, minthogy taperold meg miegymás... Engem ha valaki igy fogdosna, meg simogatna, hát egyáltalán nem gondonám hogy komolyan akar valamit.... Én jobban örülnék, hogy a szemembe mondja, minthogy fogdosson, le lehet, hogy ö nem ilyen. Nem tudom...

17/L

2010. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

van értelme...

ennek bármi lehet a vége.

Hozzám is így közeledett egy srác,én is mindig leráztam mert nem jött be,aztán amikor békén hagyott rájöttem h mekkora hülye voltam.

Aztán én közeledtem felé és összejött:P

Mondjuk most már vége mert egy player volt a csávó.

Szóval ne add fel, simán össze jöhet:))

2010. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!