Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem merek lépni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem merek lépni. Azt hiszem, igazából nem is akarok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszer volt hol nem volt... Szóval a fölöttünk lévő utcában lakik egy fiú, kb. 3 évvel idősebb nálam, és hetente egyszer "együtt" járunk haza. Egy buszon jövünk, aztán ugyanazon az útvonalon (Ő továbbmegy), de nem szólunk egymáshoz. Egyszerűen álompasi és totálisan belezúgtam pedig egyáltalán nem ismerem, de hallottam már, beszélni, kérdezték tőle hogy merre van ez meg az, és tök kedvesen válaszolt. Na mindegy is. Csak egyszerűen annyi fiúban csalódtam már, hogy nem merek kezdeményezni, főleg hogy idősebb nálam. Szemezés már megvolt (Legalábbis azt hiszem, persze egyáltalán nem biztos hogy engem nézett... :S) Hogy vegyem rá hogy kezdeményezzen? Legszívesebben őt nézném éjjel-nappal (Akár fényképről is, ha találnék róla... De nem találom iwiwen, mert nem tudom a nevét..) és amikor rám néz a buszon elkezd remegni a lábam és görcsbe rándul a gyomrom és örülök hogy ülök mert különben 100 hogy összeesnék. Szóval totálisan belezúgtam, már összevissza írok. Ez kb. 5-6 hónapja van így, először csak milyen helyes, aztán tetszett most meg már teljesen szerelmes vagyok! Hogy érjem el hogy kezdeményezzen?
2009. jan. 13. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kezdeményezel te?

Talán ő is érez valami szimpátiát, és talán ő is várja a kezdeményezést részedről.:)

2009. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha "szemeztek", vagy legalábbis azt hiszed, hogy téged néz, akkor mosolyogj rá! Valamilyen jelet kell neki adnod, hogy észrevegye, hogy tetszik neked. Vagy nézd te őt, aztán ha észreveszi, hogy nézed, akkor jöhet a mosoly. Ebből már biztos tudni fogja, hogy tetszik. Aztán már lehet, hogy a következő lépést ő teszi meg, ha te is tetszel neki. Remélem, érthető, amit írtam. Amúgy hány éves vagy?
2009. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Írtam, nem merek lépni, mert nem hiszem hogy tetszenék neki, és mert idősebb nálam :S Én általában kezdeményező típus vagyok de vele szemben nem merek. A mosolyt majd megpróbálom (Bár mintha egyszer ő már rám mosolygott volna csak aztán rögtön elnézett és próbáltam visszamosolyogni de már nem rám nézett...Persze ez sem biztos lehet hogy csak képzelődök :S)

2009. jan. 14. 14:51
 4/5 anonim válasza:
Csak bátran:)
2009. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"igazából nem is akarok."... ennyi
2009. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!