Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi számít nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi számít nálatok nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Egy fiuval már 2szer randiztunk és jól sikerült minden. (22L vagyok) Ezek között váltottunk pár szót, nagyobb részt én kezdeményeztem ezeket.. úgy váltunk el hogy találkozunk megint és az már sok lenne ha én adnám a tippet a következő randira, hogy mit csináljunk??
2010. nov. 21. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán picit igen, mindenképp várj kicsit, ha kezdeményezni akarsz.
2010. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem sok egyáltalán. Azt gondolom h vannak olyan emberek akiket ez nem zavar. Én pl örülök neki, mert ha a lány adja a tippet hogy mit szeretne akkor biztosan jól érzi magát.--én viszont pont ezt szeretném. De sráctól függ. Én nem bánnám. remélem segítettem. 20/F
2010. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sok? valakinek kell mondania nem? Mondj neki egy 5letet, helyet, ő meg válasszon időpontot, beszéljétek meg. Ebből nem kell ügyet csinálni. Sok sikert! F
2010. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a határok már igen lebontottak a mai világunkban. Ráadásul ez szerintem egyáltalán nem számít nyomulásnak. Végre van valaki akivel el tudsz menni oda ahová már régen vágytál, de nem volt meg hozzá a kellő partner. Ez nem nyomulás! Ez egy teljesen aranyos tulajdonság.
2010. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két randira a "váltottunk pár szót" elég sovány... Ha biztos vagy benne, hogy szeretne találkozni veled, akkor nyomulhatsz.
2010. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!