Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év körüli srácok! Inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli srácok! Inkább korotok béli, vagy egy kicsit fiatalabb lánnyal jönnétek össze?

Figyelt kérdés
A minap beszélgettem egy 25 éves szingli sráccal, és azt mondta, hogy ő inkább 18-20 éves lányok körében keresgél, mert 25 körül vagy felett már nem tudni, hányan mentek át a csajon, pláne ha jól is néz ki. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. nov. 21. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Manapság már van hogy a 20éveseken többen "átmennek", mint a 25 vagy afelett.

A kérdésre válaszolva én is mindig egy pár évvel fiatalabbak között keresgéltem. De én csak azért,mert én azt szeretem ha a csaj fiatalabb a pasinál. (Tudom sokan ezt már régimódinak tartják,de nekem így jó)

A mostani párom 21éves.


25F

2010. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

én is így vagyok ezzel, ahogy írtad. "25 felett már nem tudni hogy.." :) sajnos


de kivétel erősíti a szabályt, bőven van erre ellenpélda is csak meg kell ismerni a csajszit sztem és máris mehet a kukába ez a "besorolás"

2010. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán a kor számít, inkább a személyiség. Az alsó határ nálam 20.
2010. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ma lennék 25 éves (39 vagyok), akkor okvetlen egy jó 30-40-esre hajtanék rá. :))
2010. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24vagyok, nekem K mindegy hallod, de nálam azért ne legyen idősebb. 18-24-ig OK. Ez azért elég széles sáv már.
2010. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én inkább IDŐSEBB nőket keresek. Korombelieket azért nem, mert akiket eddig megismertem az utóbbi két-három évben, túlságosan rámásztak a gyerek témára és már ráncosan, megöregedve egy hintaágyon képzeltek el minket az unokák gyűrűjében, engem pedig a frász kerülget attól hogy egy nő megtervezze az életemet.

5-10 évvel idősebb nőkkel sokkal könnyebb kapcsolatot létesítenem, különösen ha már van gyerekük is és ez a téma nem érdekli őket annyira, csak jól akarják érezni magukat valakivel (a szexen kívül is).


26/F

2010. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább idősebbel, mert ő már talán van annyira érett hogy nem szórakozik velem és a rosszfiúkban is csalódott már, tudja mi kell neki.
2010. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább fiatalabbakkal, mert nekik nem mindig a pénz számít. Igaz h nekik meg a külső, és azzal sem állok jobban.
2010. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-2-3 évvel fiatalabbal. De többel nem. 26/f
2010. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már 30 felett vagyok, de 20-on évesen volt idősebb és fiatalabb barátnőm is. Mindig fiatalabbat (azonos korút) keresek, de ugye a való életben senkinek sincs a homlokára írva, hogy hány éves. 25 felett az a néhány év már semmit sem számít.
2010. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!