Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek ez imponáló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek ez imponáló?

Figyelt kérdés

Érdekelne , hogy nektek bejönne az , hogy cross motorozik valaki ?

Verseny szinten csinálom , nem azért , hogy ezzel imponáljak a csajoknak , csak érdekelne.

Kort is írjatok légyszi.


2010. nov. 21. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

ismerek olyan csajt akinek ez kifejezetten imponál, még a lábára is tetováltatta hogy Crossmotor...

één is imádom a motorokat, de ha egy pasi nem motorozik akkor is tud tetszeni ugyanúgy:)

21/L

2010. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Te nem azért csinálod hogy imponálj,és hidd el a csajok sem azért zimplán azért tapadnak majd rád mert motorozol hanem mert a technikai sportot űzők ki vannak tömve lével.
2010. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem imponáló.
2010. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne, nagyon is, de csak azért nem járnék valakivel, mert crossmotorozik.

19/L

2010. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az extrém sportok alapból nyerőek egy csomó lánynál. csak magamból indulok ki. de nem elég a motor, a srácnak jól is kell kinéznie.
2010. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

lehet, kicsit anyáskodó vagyok, de azon felül, hogy persze, imponálna, nagyon félteném... és az egy idő után inkább csak rossz. de ha nem ilyen szívbajos csajt nézel ki, akkor hajrá :) meg amúgy is :D

L.18

2010. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem lesz több egy fiú ha motorozik.Nem ez alapján fogom megitélni.Persze mások szemében lehet akár menő is és növelheti egy lány önbizalmát ha egy jó, vagány pasi a barátja,de én pl. inkább minden nap attól félnék, h. valami bajod esik.Csak a buta csajok vannak úgy h. imponálják a motoros pasik, vagy ha nem buta akkor ő is motor"b*zi"
2010. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért nem találkoztunk eddig? :D


18/L

2010. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem azt nézem egy fiúban, hogy mit tud, vagy mit nem tud. Ha tehetséges valamiben, akkor az persze, hogy plusz pont nála, de ha viszont nem tud ilyeneket, az se baj :) Főleg, ha szeretem ^^

15/L

2010. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

14:24

Én nem bánnám ;)

2010. nov. 23. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!