Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha levelezek egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha levelezek egy lánnyal és már csak egy mosolygós fejet írt vissza, azzal arra akar utalni, hogy hagyjam már?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 21:05
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
100%

mit írtál neki főnök?

(levelezés alatt e-mail vagy msn, vagy tényleges postai levélre célzol?)

2010. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább arra utal, hogy nem jutott eszébe semmi elmés, amit írhatna, viszont valami kedveset reagálni akart. Velem is előfordul, ha valaki levelezés címén folyamatosan monológokat ír nekem, és már fogalmam sincs, mit írhatnék vissza rá. Ha azt akarja, hogy hagyd békén, egyáltalán nem ír vissza.
2010. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első:

ugye nem gondolod komolyan, hogy valaki postán felad egy borítékot benne a levélpapíron egyetlen szmájlival? :D

2010. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
facebookon írtam. és akkor egy új témát miért nem hoz fel? elbizonytalanít ez:D
2010. nov. 20. 21:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Mióta leveleztetek? Nem kell egymás agyára menni sem.
2010. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1 napja kb.. szerintem nem megyek az agyára:D nem mindig azonnal írtam vissza, mert más dolgom is van közben, ő meg általában azonnal visszaírt..
2010. nov. 20. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha azt akarom h hagyjon nem irok vissza vagy megmondom neki..Ha mosolygós fejet küldött az azt jelenti hogy szeretne visszaírni csak esetleg nem tudja h mit és nem akarja hogy azt hidd nem ír vissza mert sokáig gondolkozik. Nálam akkor is ez szokott lenni ha nem jut eszembe téma vagy unom a jelenlegit. Akkor az a tanácsom hogy bodj egy új témát ami szerinted jobban érdekelné. :)
2010. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát de ő nem tudna felhozni valamit?:D ezért gondolom hogy azért csak ennyit írt, mert ő is ki tudna találni valamit amiről beszélhetünk
2010. nov. 20. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Érdekes. Talán némasági fogadalom?

Írj neki valami kicsit "provokatívat". Ne durvát, csak valami olyat, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.

VAGY TEGYÉL FEL EGY KÉRDÉST. Arra mmuszály írni, arra nem lehet egy ilyen szmájlit küldeni, vagy ha igen, akkor te is küldjél egyet, aztán "jónapot".

2010. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én általában akkor szoktam ilyet, mikor unom a dumát....
2010. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!