Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak hülyitene? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hülyitene? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

részegen hiv hogy mennyire bejövök neki, flörtöl velem, smárolunk. Jozanul meg csak néz.. meg látom az egyértelmü jeleket hogy bejövök neki.Mások mondják hogy teljesen más ha ott vagyok a közelében.De még sincs semmi..

én nem tudom mit kéne nekem csinálnom hogy legyen ebböl valami..Ha "nyomultam" akkor se volt jo ha nem akkor sem...A beszélgetést meg igy nemhiszem hogy nekem lenne érdemes kezdeményeznem.

19/L


2010. nov. 20. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
és ezzel mit kezdjünk? mi nemtudjuk ő milyen meg hasonlók nem ismerjük...
2010. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyértelmű, hogy bejössz neki. Talán mikor részegen kicsit felszabadultabb (smároltok, flörtöltök), akkor alakítsatok ki egy járást belőle. :) Aztán másnap meg kérdezz rá, h akkor járunk?! Vagy csak úgy amikor néz, menj oda, kezdj el vele beszélgetni, h amikor iszik milyen jól elvagytok, lehet menne anélkül is.

Ne hagyd veszni ha tetszik, lehet, csak nem mer lépni, csak egy kis pia hatására.

2010. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!