Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogyan mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan mondjam meg neki. (? )

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe őrülten szerelmes vagyok. Azt hiszem ő is kedvel, de van egy kis probléma. Az első hogy elég sok mindenben különbözünk, én nem vagyok valami beszédes típus, míg ő egy közösségi ember. Továbbá én nem vagyok egy nagy bulizós partiarc sem, míg ő azért elég sűrűn megfordul különböző partykon. Szoktunk beszélgetni, de mindig maximumon kell járatnom az agyamat, hogy tudjak valamit mondani, de még így is túl sűrűn jelentkezik az a "kínos csend". Nagyon szeretném már közölni vele mit érzek, de úgy érzem csak úgy hirtelen "odavetni elé" nem lenne túl jó. Folyton gondolkozok, hogy miként, milyen alkalomkor beszélhetnék erről vele, de sajnos nem jutok dűlőre. Azért írom ezt le ide, mert abban bízok Ti talán tudtok ötleteket adni, hogy hogyan tálaljam ezt neki. Mindjárt itt a szalagavatós buli is és azt hiszem nem bírnám ki ha ott összejönne valaki mással...

egy nagyon szerelmes 18F


2010. nov. 19. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbál meg mást keresni. Ha előjön az a bizonyos kínos csend és a lány a nyagyobb dumás, akkor szomorú, de szerintem nem akar tőled semmit. Leginkább te kereed az ő társaságát, vagy ő a tiédet?
2010. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő is keresi...
2010. nov. 20. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne érts félre! 18 éves gyerekek vagytok. Ő sem lesz 10 év múlva nagy partygirl és neked is megjön majd a beszélőkéd. Sokat fogtok még változni, tehát a jövőre nézve nem akadály ez a különbözőség.

Lehet, hogy még 10 másik srác szerelmes abba a lányba. Teljesen mindegy, hogy tetszel-e neki, az lesz a nyerő, aki szalagavató oda mer menni hozzá. Nem kell szerelmet vallni, csak fel kell kérned táncolni. Utána már leülhettek kettesben beszélgetni és elmondhatod, hogy a sulin kívül találkoznál vele. Tárazz be néhány hétvégi programot, egyikre biztosan elmegy veled.

2010. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!