Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy beszéljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Barátommal egy hónapig voltunk együtt, de a szerelem az én oldalamról hamar megvolt.Aztán érthetetlen okok miatt szakított velem, s én elköltöztem külföldre.Ő akkor érettségizett.Most újra elkezdtünk beszélni msn-en.Tavasszal hazamegyek, és megbeszéltük hogy találkozunk-vagyis igazából én kértem a találkozót, mert tisztázni akarok vele egyet s mást- de most mindig írja hogy szeret, és hiányzom, és sokat gondol rám, de közben hogy tavasszal meg fog szivatni.Nem tudom hogy kéne viselkednem a találkán, és nagyon idegesít.Azt se tudom,msn-en hogy kéne beszélgetnem vele..Szerintetek?

Én L16 ő 19


2010. nov. 19. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha erthetetlen okokbol szakitott veled, benne van a pakliban, hogy ujra megteszi. Azt tisztazhatod vele MSN en is, hogy miert tette, azert kar vele talalkoznod.Csak rosszabb lesz, ha megint becsap teged. Azzal, hogy te kerted a talalkozot, nyeregben erzi magat, es ez arra fogja sarkallni, hogy megint atrazzon. Szerintem ne eroltesd. Keress mast. Ez persze csak az en maganvelemenyem.
2010. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi..
2010. nov. 21. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!