Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon megismertem valakit.Még csak 2-3 levelet írtunk egymásnak,de máris találkozni akar velem,merthogy szerinte személyesen lehet igazán megismerni valakit.Viszont én kicsit tartok tőle,de abban amit írt van igazság,hisz képek alapján még azt se tudom eldönteni,hogy külsőre bejön-e,vagy hogy mennyire vonzódok hozzá.
2010. nov. 18. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A válaszom elolvasása előtt javaslom, hogy nézd meg ezt a rövid animációt: [link]


Úgy gondolom, hogy először még ismerkedj vele a neten, és ha nem derül ki hogy pszichopata vagy valami hasonló, és továbbra is szimpatikus, akkor találkozzatok.

2010. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találkozz Józsikával, rendes gyerek az.
2010. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a képek alapján nem tudsz dönteni, akkor jobb is, ha találkoztok egyszer-kétszer. Ha bejöttök egymásnak, jó, ha nem, akkor meg az a jó, hogy így hamarabb kiderül és nem futtok felesleges köröket.
2010. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van. Személyesen valóban meg lehet ismerni a másikat, ha meg már levelezel vele, valamennyire biztosan szimpatikus. Ha meg mégse, akkor kalap-kabát, nem kell húzni a másik idejét.
2010. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neten csak addig érdemes levelezni, amíg nem érzed úgy, hogy találkozni szeretnél a másikkal. Utána már csak időhúzás. Ha tovább levelezel, akkor bele fog vetíteni egy csomó pozitív dolgot, majd pofára esel a találkozón.

Találkoztam már 2 hetes levelezés és 1 levél után is lányokkal. Nincs összefüggés a levélváltások száma és randi sikeressége között.

Mivel egy kapcsolat a bizalomról szól, írd meg neki amit ide is írtál.

2010. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!