Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A baratnommel aprilistol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel aprilistol vagyunk egyutt mostanaban nezegettem masokat is, de amikor meglatom ot akkor elgondolkozok, h miert is vagyok vele? Mit latok benne?

Figyelt kérdés
aprilisban ismertem meg neten keresztul es azota csak kepekben lattam es messengeren beszelgettuk ket talalkozo volt meg beszelve de nem jott el s Karacsonykor is mashova ment. Telefonban smsben minden hol azt mondja h fontos vagyok neki s ilyenkor szoktam mondani neki ha fontos volnek neked akkor talalkoztunk volna..Mar nem erdekel annyira de hianyzik is meg hidjem azt h szeret vagy kapott egy hulyet akivel tud jatszodni amugy 420 km van kozottunk
2009. jan. 12. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
pff bocsi de ez elég gáz...a szerelemhez érintések, csókok stb de legalábbis élő talik is kellenek...ki tudja h nem szórakozik veled vki nagyon rég óta?...ne foglalkozz vele keress igazi barátnőt...
2009. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Már bocs, de szerintem az nem járás, ha még talizni sem taliztatok. Ha tényleg fontos lennél számára, rohannátok egymáshoz, hogy minél jobban megismerjétek egymást.

Ilyen a cyber-szerelem. Kötődsz hozzá, úgy érzed, ismered, valójában meg fogalmad sincs róla, ki is ő. Mindenképp taliznotok kéne, hogy meg tudd ismerni, mert lehet élőben már közel sem lesz ennyire szimpi, így meg feleslegesen epekedsz utána.

420 km távolságból meg csak úgy működhet egy kapcsolat, ha kölcsönösek az érzelmek!

Szerintem csak szórakozik veled.

2009. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ne nevezd a lanyt baratnonek, hanem inkabb levelezopartnernak. Ez csupan levelezes koztetek, semmi mas. Majdnem egy ilyen ismerosod lehet meg akkor is, amikor igazi baratnod van.

Tudod mit jelent az, hogy baratno? Akivel mindig talalkozol, egyutt csinaltok programokat, nevettek, egyutt vagytok, tudtok egymas dolgairol, kesobb pedig szexualis kapcsolatba kerulsz vele. Mennyi idos vagy?

Nezegessel inkabb valaki mast, akit eloben tudsz baratnodnek szolitani, igy ez nevetseges, bocsi.

2009. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazat adok mindenkinek de mar rajottem h nem tudok nelkule lenni mit csinalhatnek h felejtsek vagyom ra h lassam es vele legyek
2009. jan. 13. 13:56
 5/7 anonim válasza:
100%
Hogy lehetsz szerelmes olyan valakibe, akit eddig csak kepeken lattal, s azt olvastad, amit irt????Ha legalabb talalkoztatok volna max egyszer, de ha meg annyiszor se????Jartok, azt irtad o a baratnod, hat en nem tudnek 9honapig huseges lenni valakihez, akit csak kepeken lattam, es lany vagyok!!!Hogy mit latsz benne??Mi meg kepet sem lattunk rola, nem beszeltunk vele, de szerintem csak hulyit teged. Mit lathatsz benne??Talan a szepseget, vagy talan azt, hogy osszeilletek tulajdonsagaitok alapjan, van kozos tematok, de ennyi.....s az se biztos,hogy valoban olyan, amilyennek te elkepzeled, az emberek masok amikor szemelyesen beszelsz veluk, es mas amikor interneten keresztul.....ismerkedj a kornyezetedben, es egy ido utan ugyis kimegy majd a fejedbol:)
2009. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, hogy miért vagy még mindig vele, bár szerintem ha még egyszer sem találkoztatok, akkor még nem is vagy vele igazán. Én például február óta levelezek egy sráccal, aki több, mint 1000 km-re lakik jelenleg, és remélem, hogy majd lehetek a barátnője, de például semmiért sem hagynám ki azt, hogy decemberben újból hazajön és találkozhatunk, mert akkor élőben kiderül, hogy mennyire ismertük eddig meg egymást. Addig viszont még bármennyire is érzem, hogy kötődök hozzá, tudom, hogy még nem barátom, és ezért addig még bármi történhet vele, hogy közben összejön ott a környezetéből valakivel. Nálad is ez lehet, hogy azt hiszed ismered őt, és szeretnéd megismerni, de ha ő lemondta az eddigi találkozásaitokat, akkor nagy az esélye, hogy csak szórakozni akart veled. 28L
2010. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Függsz tőle.És inkább vágy él benned hogy valaki iránt kifejezhesd a szerelmet.Nem belé vagy szerelmes.Nem találkoztatok még. Legfeljebb azt a képet szeretheted amit eddig elképzeltél róla.

Te szeretnél szerelmes lenni?

Gondolom jól esik,hogy valaki mondogatja,írogatja,hogy fontos vagy neki. De te is megválaszoltad a kérdésedet.

Nem vagy fontos neki.Aki nem keres,annak nem vagy fontos.

Az embernek sok idő kell néha,míg rájön,hogy ilyen egyszerű,és nem keres kifogásokat:"lehet csak..nem ér rá,meg dolga van.."

Aki nagyon akar valamit,az tesz érte.Nála nincs akarat.

Nincsenek párhuzamban a szavai a tetteivel.

Töröld mindenhonnan,és ne reménykedj,és várj arra hogy ez változik. Nem fog váltózni.A várakozás pedig felemészti az embert.Ne pazarold rá az időd.

2010. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!