Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi volt a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legszebb amit fiú mondott nektek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

" eddig fogalmam sem volt mi a szépség, most már tudom"-mert nem voltam megelégedve a külsőmmel, és ő ezt mondta nekem ..

"ahányszor beszélgetünk érzem,hogy a szívem mindig közelebb akar lenni hozzád."

de a legszebb: " Nagyon szeretlek!"

2010. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
"egész életemben tudnálak szeretni"
2010. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, bennem nem maradt meg semmi ilyen, amit mondtak nekem, bár volt egy aranyos:"székek a szemeid"-kicsit be volt csípve, de ahogy nézett közbe a szemembe, irtó aranyos volt.:)
2010. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ezt: menj a ....-ba.
2010. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is inkább az a lényeg, mennyire mondja őszintén, és mit tükröz a szeme. Nekem az volt a legszebb, mikor tudtuk, hogy barátom börtönbe megy! Kérdeztem sírva utolsó talinknál: Megkeresel 3 év múlva? Ő erre: Már sokkal hamarabb. A lelkedbe költözöm, és sosem hagylak el. :((
2010. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
"Te jelented nekem az életet,ha elveszítelek értelme nemlesz az életnek"( ezt írta nekem :))
2010. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék egyetlen egyet kiemelni. A "Kis tündérem" megmagyarázhatatlanul jól esett. A "Boldog vagyok melletted, Kicsim" is ott van a kedvenc élményeim között. Na és persze a "Hozzám jössz feleségül?" is felejthetetlen.
2010. nov. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"Nem találkoztam még emberrel, aki úgy nézett ki, mint egy topmodell és olyan jófej volt, mint a legjobb haverom. De most itt vagy te, és megismerhettem őt" és "Beraklak facebook-on profilképnek, hátha elhiszik, hogy ilyen szép vagyok"
2010. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!