Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-24éves CSAJOK: Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24éves CSAJOK: Hogyan flörtöljön veletek egy pasi? Mit szerettek?

Figyelt kérdés

Hello !


23/f vagyok.


Én írtam ki, ezt, az előző kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__13009..



A kérdésem hasonló, hogy hogyan szeretitek, ha flörtölnek veletek?

Mi az, ami bejön nektek?á


Légyszives írjátok le, hogy fiu/lány és hány évesek vagytok.


köszi


2010. nov. 15. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a másik kérdésed is.

Szerintem a legjobb, ha valakivel beszélgetsz először bármiről akár az időjárásról is és utánna próbálsz valami testi kapcsolatot is kialakítani, pl arcra puszi egy kézfogás akármi ilyesmi. Egy ismerősömmel ezeket már végigjártuk én is bejövök neki, ő is nekem, de én lány létemre nem akarok lépni( hosszú történet), és a fiatalabb fiúk ahogy te is nem lépnek a lányok felé. Pedig aztán nem vagyunk szerintem sárkányok akik megesznek reggelire:)

20/L

2010. nov. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
De égő, hogy még szűz vagy. Én 16 éves létemre már nem számolom, hány csajt dugtam. Tudod a nagy farok titka az egész.
2010. nov. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)


Égő nem égő, ez van...


Vannak ennél sokkal rosszabb dolgok.

2010. nov. 16. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
04:58 ---a farkad nem 1 pendrive amit minden gepbe be kell dugni:P
2010. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan az "égős" válaszokat mert szivatnak am.Először más témával gyere ne egyből a szexel
2010. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem égő, szerintem az égő ha valaki 12 vagy akár 16 évesen már nam az! Amúgy mosolyogj sokat!:) Legyél segítőkész és nyert ügyed lesz!
2010. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először fel kell mérni az adott lányt, mert egy bizonyos viselkedésmódot nem használhatsz mindenkinél!


Egy csajt nem nehéz összeszedni, de olyat amilyet tényleg szeretnél, az már feladat.


Van olyan csaj akinek az jön be, hogy a srác bunkó vele, ez egy elég könnyű módszer, de ez is csak bizonyos esetekben működik. Vannak a normális lányok, akiket meg kell hódítani tényleg. Ez időigényesebb, de az eredmény felemelőbb:).


Ami még fontos, hogy magadat kell adnod, mert ha egy felvett sablont játszol el, az egy idő után a végleteihez ér, és elvérzel benne előbb-utóbb...


Javaslom neked a szórakozóhelyeket, itt nagyobb eséllyel vannak benne a lányok az ismerkedésben, mint simán ha az utcán odamész valakihez. Az utcai verzióhoz jól kell kinézni, mert itt fontos az első benyomás, és könnyebb helyzetben vannak, mert azt a fusztráltságot nem nekik kell leküzdeni...


Elmész egy buliba néhány haveroddal, táncoltok, majd kiszemelsz egy lányt, táncoltok, ha benne van már egy lépéssel közelebb kerültél hozzá, ha közelebb táncolsz és hagyja, hogy megérintsd a derekát, akkor biztos tetszel neki...

Majd beszélgettek... Ha itt úgy látod, hogy nem fér bele még a csók, akkor majd a legközelebbi buliban már az lesz... Addig beszélgettek, találkoztok...


Ha nem buliban akarsz ismerkedni ott nagyon figyelni kell a jeleket, hogy mi tetszik neki, mi kevésbé fontos, tovább fontos, hogy jól érezze magát, és meg tudd nevettetni.


Van is egy mondás /képletesen/:

"Ha egy lányt megnevettetsz, bármit megtehetsz vele"



Remélem segített valamit...


22F

2010. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsónak köszönöm a hosszú és hasznos választ.


Mi a véleményed a házi buliról? ott hogyan érdemes flörtölni, ha pl. társasjátékoztok? pl. activity, vagy beugró?

2010. nov. 20. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Házibuli is jó persze, ott nyilván többnyire általatok ismertebb emberek vannak jelen. Talán még könnyebb, ha van valaki akivel jól érzed magad. Itt az oldottabb hangulatért felelős ugye az alkohol.

Azt, hogy mit csináltok egy házibuliban az már a ti dolgotok, hát a társas nekem nem feltétlenül jutna eszembe:)

2010. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

+

Ott is tudtok táncolni, beszélgetni... Egyszerűen ott is figyelj a jelekre. Ha megérintesz egy lányt, miként reagál, mennyit mosolyog.. Ezt meg kell látni, van, hogy sikerül, és akkor minden rendben, de van, hogy ezt elszalasszuk, és oda az egész...

2010. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!