Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért most lettem belé szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért most lettem belé szerelmes? Én 20 éves fiú, Ő 18 éves lány.

Figyelt kérdés

2,5 évvel ezelőtt jártunk együtt körülbelül másfél hónapot.

Ő szakított Velem és rá néhány hónapra elment külföldre tanulni, úgy volt 4 évig lesz kint, de 2 év után azaz ezen a nyáron hazajött.Míg kint volt jó párszor gondoltam rá(Lehet, hogy magamnak köszönhetem a "bajt"?).A lényeg annyi, hogy mióta újra láttam csak rágondolok és úgy érzem szeretem. De Ő viszont bepasizott(távkapcsolat, kinti a srác) nekem úgy tűnik, hogy én számára csak egy tévedés vagyok, mert nem nagyon mutat érdeklődést irántam.Csak reggel szoktunk néha találkozni a vasútállomáson mikor mindketten suliba megyünk és van srác, akivel elég jóban van ( gondolom, hogy csak barátok illetve remélem :-) ) és nekem úgy tűnik, hogy az Ő társaságát jobban keresi, mint az enyémét.Érdemes lenne meg próbálnom vagy felejtsem el?


2009. jan. 11. 19:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit kiegészítést még hozzá tennék, hogy eszembe se jutott, hogy bele kontárkodjak a kapcsolatába. Mondta, hogy szeretik egymást, de mivel Ő itthon akarja a tanulmányait befejezni, ami körülbelül 6-7 év még nem hiszem, hogy lenne jövője a kapcsolatnak vagy én vagyok szűk látókörű?
2009. jan. 11. 19:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy szűk látókörű lennél! Szerintem se fog sokáig tartani az a kapcsolat! Ezt csak saját tapasztalatból mondom! Viszont szerintem ne várj Rá, hiszen ha érdekelnéd még, akkor jelezné feléd, hidd el!

Megértem, hogy ez Neked most elég nehéz, de törődj bele, és ne foszd meg magad az új lehetőségektől!

Elképzelhető, hogy csak a viszontlátás miatt érzel valamit, amire azt hiszed, hogy szerelem.. de én nem hiszem, hogy az lenne!

Inkább koncentrálj más lányokra, alakíts ki új kapcsolatokat! És ne bánkódj amiatt a lány miatt!

Sok sikert! :)

2009. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!