Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a jelek amiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek amiből észreveszem hogy szeret engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


23 éves helyesnek és sármosnak mondott srác vagyok. Ismerek egy lányt aki olyan furcsán viselkedik velem. Nagyon aranyos és vagány de velem kapcsolatban félénk lesz. Olyan hangon szokott köszönni mintha énekelné a nevem. Sokszor egymásra nézünk és vágyakozást látok a szemeiben. De már van párja, akkor végleg nem értem a viselkedését. Segítsetek !


2009. jan. 11. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet bejösz neki és csak zavarba jön amikor meglát :)
2009. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem hogy mikor egymással beszélünk akkor a lány pupillái hatalmasra tágulnak, de úgy érzem hogy fél valamitől.
2009. jan. 11. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nincs megelégedve a párjával.És csak azért cserélni,hogy cseréljen,nem akar.De ezzel Te ne foglalkozz.Állj meg és kezdj beszélgetni közömbös dolgokról,csak ne az időjárásról.Aztán hívd meg cólázni,kévézni,fagyizni,bárhova,ahol egy órát egyedül lehettek.Ki fog derülni,hogy mit gondol.Ugye tudod,hogy mindig a nők választanak??:-))
2009. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátja akkor hagyd békén. akárhogy is néz rád.. hagyd békén.. :)
2009. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Sztem ne hagyd a csajt, mit veszíthetsz vele ?

Ja sztem ez vmilyen szinten figyelemfelhívás akar lenni (pozitív), amúgy meg nézz körbe a neten testbeszéd terén, ha vmiben nem vagy biztos :D

Unokatesóm is úgy csapta le más kezéről a mostani barátnőjét, meg sztem amíg nem utasít el, addig rosszat nem tettél :D Sztem :D

2009. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "párja"? Ha nem férje, akkor ez nem szempont, hogy van-e. Az alapján, amit elmondtál, lehet, hogy bejössz neki és hülyeség lenne elszalasztani.
2009. jan. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!