Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan szingli csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szingli csajok, akik magas pasit szeretnének maguk mellé?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 21:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Nincsenek.
2010. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
jaja, még szingli csajok sincsenek :D
2010. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
nincsenek,mivel a szinglik azért szinglik mert nem akarnak kapcsolatot, ha jól tudom
2010. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

Általában náluknál magasabb pasival jönnek össze a lányok, nem? Persze-persze, ez nem törvényszerűség, vagyis nem ritka az sem, hogy a fiú alacsonyabb a lánynál.

Én, személy szerint azt szeretem, ha magasabb a fiú :D Határ a csillagos ég :P

Te milyen magas vagy, kérdező?

19/L

2010. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
2 méter magas vagyok, de mintha a csajok félnének közelíteni a magasságom miatt. Ez számomra rejtély, hogy miért.
2010. nov. 14. 21:54
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
én 158 vagyok mégis 180 felett...:D érted? magas pasik jobban tetszenek:D de sajnos nincs barátom:(
2010. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
azt a személyt nevezik szinglinek, aki nincs párkapcsolatban (single=egyedülálló), és ez nem azt jelenti, hogy mindenáron egyedül akar lenni, hanem csupán annyit, hogy most épp nincs párja
2010. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

na most utána néztem valóban igazad van,de nekem is:

"A szinglik randiznak, keresik partnerüket illetve házastársukat. Azonban nem mindegyikük keresi aktívan a párját, mivel egyesek közülük beérik azzal, hogy várnak az 'igazi' személyre, aki majd belép az életükbe, míg mások egyáltalán nem keresnek, személyes okokból. "

2010. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

21:52-es vagyok

Tudod ízlések és pofonok...nekem van egy 206 cm magas barátom és sosem keltett bennem olyan érzést, hogy valamilyért félnék vele összejönni:P mondjuk soha nem történk köztünk semmi, de tuti nem a magassága miatt:)

Én csak előnyt látok abban, ha egy pasi magas, pl: biztonságérzetet ad-tudom nyálasan hangzik, de komolyan ezt érzem:P -, egész testeddel hozzá tudsz simulni, mielőtt megvennél egy magassarkút, nem kell lemérd a sarkát XD ...

Szóval, ne csüggedj és ne érezd magad rosszul a magasságod miatt:) Biztosan találsz olyan lányt, akinek pont a 2 m magas srácok tetszenek :)


Amúgy hány éves vagy?

2010. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

22:00

Felpontoztalak, mert tanultam valamit tőled:D

Köszi ;)

2010. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!