Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, most mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, most mit tegyek, elég fura egy helyzet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány majdnem 2 évvel idősebb nálam, és mind a ketten tetszünk egymásnak, bár neki van még barátja( de mondta régebben, hogy már unják egymást, hamarosan szakítanak), na és volt már köztünk csók is...na de az anyja, meg az én anyám szoktak rólunk beszélni, persze ezeket nem igazán tudják, csak hogy szoktunk beszélni, megvárom stb....és anyám, meg mondta, hogy ő is olyan mint akik a kocsmákban vannak, pedig nem nagyon, és még itthon nem mondtam, hogy beszélek, találkozgatok vele stb.., és nemtudom, mi lenne ha összejönnénk stb....lehet furán hangzik....amúgy 16/f ....
2010. nov. 14. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem tanuld meg összeszedettebben megfogalmazni a kérdéseidet! Minden bizonnyal hasznodra válik, te is jobban meg tudod oldani majd magadnak a problémáidat, és mások is könnyebben tudnak segíteni, ha megértenek téged.


Szóval szerintem csináld azt, amit eddig, a csaj majd rádpróbál, az anyáitok meg kibeszélik a kocsmában. Vagy mi. :)

2010. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!