Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni lezbi/bi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-xXx- kérdése:

Hol tudnék ismerkedni lezbi/biszex lányokkal?

Figyelt kérdés

Jártam már pár társkereső oldalon, de mindegyik csak kamu oldal volt!

15/L

Ui.:írhattok privibe is :)


2010. nov. 14. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

15 évesen honnan tudod, hogy téged a lányok foglalkoztatnak? Régen még csak ilyenkor ismerkedtek az emberek, te meg már egyből másik csapatban játszol?


Mindegy. Kérdésedre a válasz, a társkereső oldalakon ma már ugyanúgy van homoszexuális/biszex beállítottságú ismerkedési lehetőség, mint a "hagyományos".

2010. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
van pár csaj ismerősöm aki biszexuális nemrég költözködtem de msn-en tartom velük a kapcsolatot szal ha kell akk 1-et tudok aki szivesen ismerkedne veled 14-éves lány kreol hosszú barna hajjal vékony tesstel
2010. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azzal, aki olyat ír, mint az első hozzászóló nem kell törődni...


Egyébként engem is meglep, hogy leszbikusoknál is ennyire nehéz ismerkedni. Pedig ti jobban elvagytok fogadva, mint mi, melegek.


Egyébként 15 éves vagy, még nem maradtál le semmiről. Ismerkedéssel meg csak óvatosan!

2010. nov. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legjobb lenne élőben
2010. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
angyalkak.hu
2010. nov. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok és leszbikus, én se nagyon tudom hol lehetne ismerkedni, elég nehéz sajnos :(

Megírhatnád hogy merre laksz :)

2010. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sp koncert
2010. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Borsod-ban lakok, Mezőkövesd-hez közel!

még valami amire kíváncsi vagy?

2010. dec. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!