Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szingli emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szingli emberek miért vannak fent Találka.hu-n?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ego növelés? Talán, mert nem stabil a párkapcsolata? Vagy mert kíváncsi?


Más ötletek?

2010. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én regisztráltam mikor egyedülálló voltam.Azóta van párom de még nem töröltem magam.Talán ez is egy elfogadható ok.
2010. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
társkereső oldal nem egyenlő a párkapcsolattal. ismerkedni még lehet nem? vagy már ezis baj? :O :)
2010. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az online társkeresők úgyis a veszteseknek valók.
2010. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát azért mert én ugy csinálom xD

énpl oltogatni megyek ilyen szexmániás idiótákat :D

2010. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
egyszerű válasz kínjában nem tudnak mit csinálni nem tudják meg becsülni azt ami van! és állítolag tán nőveli a bűszkezésüket de nem normális!
2010. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elképesztő, amikor "kapcsolatban" lévő emberek vannak felregisztrálva egy TÁRSKERESŐN. Sok rá a példa.
2010. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb,aberrált állat!

Sok emberke,hamis adatokkal,nem a saját fényképével,megpróbál egyet kufircolni,valami hülye fiatal pics@val.

2010. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert kell neki az elismerés amit mondjuk a kapcsolatában nem kap már meg ! vagy csak csupán egoját növeli vele.
2010. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kb. 2-szer voltam fent néhány napra. Mert észrevettem, hogy a párom meg az excsajok.hu-ra csorgatja a nyálát.

Máskor meg azért, mert nem vállalt fel mások előtt.

De én sose hazudtam ezeken a helyeken. Egyik esetben megírtam, hogy csak moziba akarok menni valakivel. Az első 3 jelentkező után elegem lett és töröltem magam. Másodjára több emberrel is leveleztem, mindegyiknek megmondtam, hogy foglalt vagyok és csak ismerkedem. Aztán 1-2 hét után innen is kiléptem, mert nem érdekelt senki a páromon kívül.

Amikor nagyon úgy érzem, hogy nem szeret, olyankor kerülök közel ahhoz a ponthoz, hogy akkor keressünk valakit aki még szépnek lát. Mert vannak ám pasik, akik sportot űznek abból, hogy porrá törjék a barátnőjük önbizalmát. Soha nem dícséri meg a külsőmet, soha nem mondja hogy szépnek talál. Hát ilyenek miatt...

2010. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!