Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk kettecskén?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk kettecskén? (kérdésem túl rövid. )

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki fél éve udvarol nekem, párszor találkoztunk is, de nem volt semmi komoly. még mindig udvarol, és egyre jobban kezd megtetszeni. Meg akar velem nézni régóta egy vígjátékot, és mondtam neki, hogy nem lesznek itthon a szüleim jövőhét vasárnap, akkor feljöhet és megnézhetjük, meg süthetünk sütit is. Mivel anyuék, egész nap nem lesznek itthon, mit csináljunk kettesben? nem mehetek el itthonról, mert az itthoni telón keresnének, és ha nem veszem fel, akkor lebukok. Ötletek, hogy mit csináljunk?
2010. nov. 13. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L a srác pedig 17 lett nemrég
2010. nov. 13. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát.

Nézzétek meg a filmet, beszélgessetek, ismerkedjetek, süssetek sütit. Mivel még nem jártok,ha jól értem, szexelni még ráértek.

2010. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hivj át harmadiknak engem, és rendezünk egy orgiát. na mit szolsz? :P
2010. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is én is!!!! :P
2010. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ehh xD köszi, de kihagyom, azért rendesen vagytok :D:D xDxDxD
2010. nov. 14. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!