Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet pasizni szorakozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet pasizni szorakozo helyen, pl egy diszkoban?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy ott a legegyszerubb...de nekem ez meg sose jott ossze.
2010. nov. 13. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Diszkóban ne pasizz. A férfiak az ott bulizó nőkre úgy tekintenek mint az egyéjszakás ribancokra, meghívnak egy pohár italra és azt gondolják, akkor már meg is kaptak. Tudom, hogy így megy ez, én már ezért nem is járok diszkóba, főleg mióta komoly kapcsolatom van. Mellesleg ott nem kell különösebben semmit se csinálni. Rövid miniszoknya, kivágott felső-így még a legrondább lányok is be szoktak pasizni, magától odamennek hozzájuk a pasik. A diszkó tehát ilyen terep, ahol erről szól az ismerkedés.

Ne erőltesd az ismerkedést szerintem. Olyan körülmények közt fog rád találni a szerelem, amilyenben nem is gondolnád. De ha mindenképp ismerkedni akarsz, menj jégkorizni (kezdődik a koriszezon), rendezvényeken, koncerten, karácsonyi vásárok.. stb.

2010. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
menj könyvtárba
2010. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!