Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (kérdéesd rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eliza97 kérdése:

Mit tegyek? (kérdéesd rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

13 éves vok és még oviban beleszerettem egy fiúba.Őrülten szerelmes vok belé,de elköltöztek tatabányára,Van egy barátnőm aki majd amikor hazajönnek tud vele beszélni,és megmondja neki hogy mit érzek.Ha találkozunk akkor mit mondjak ha rám ismer?És ha nem akkor mit mondjak?Vinnék magammal képet hogy megismerjen.És ha felhív mert a barátnőm megadja nekia telószámomat?

Kétségbe vagyok esve!

Kérlek normaális válaszokat írjatok!Köszi!!!


2010. nov. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj még vissza kicsit az oviba...

Amúgy vigyázz ne biztos h jó ötlet ovis képeket mutogatni lehet h azóta pedofil lett 13 évesen...

2010. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gonodolod?nem ő nem olyan
2010. nov. 13. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért kell a barátnő, hogy helyetted mindent elintézzen? Ha gyáva vagy beszélni vele, akkor ne is számíts arra, hogy valami is lehet a dologból...:S
2010. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aért mert a barátnőm tudja h hol lakik a mamája és ő amúgy is szokott vele néha bszélni
2010. nov. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!