Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek! Pontosan mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek! Pontosan mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap randim lesz egy sráccal. Azt mondja,hogy nagyon nagyon bejövök neki,és háát nekem is tetszik, annyira édes,hogy nem tudok nem rá gondolni, de mégis annyira félek,és stresszelem magam! Az a helyzet, hogy ha randi,akkor biztos meg fog csókolni, és én nem tudom mit csináljak, olyankor mit kell tenni? Hagyjam, majd csókoljam vissza? Rég volt, mikor csókolóztam, első csók poénból volt, és semmi nyelves, meg ilyensmi,csak egyszerű csók. És azért azt is kínosnak érzem, és félek,hogy majd egyből bedugja a nyelvét a számba, és nem tudom,hogy arra is hogy reagáljak, meg egyszerűen mit csináljak, és attól is félek,hogy észreveszi mennyire nem tudok csókolózni,és emiatt kiábrándul belőlem. Meg attól is félek,hogy elmondjam neki,hogy annyira de annyira fontos már ő nekem, mert úgy érzem akkor azt mondja - ez elég könnyűpréda volt, így már nem érdekel,hagyom a fenébe. És így nem csak a szívem törik darabokra, hanem a büszkeségem is,mert elismertem,hogy Igen,kellesz nekem. És honnan tudhatom,hogy tényleg tetszek neki,és nem csak hülyül? Nem vagyok tökéletes, szép sem, inkább különleges. Kérlek segítsetek, adjatok tanácsokat. És bocsi,hogy ennyire hosszú lett.
2010. nov. 12. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Első randin ne vallj szerelmet, a csók pedig majd megy a maga útján, hidd el.
2010. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki egyből az első randin, hogy ilyen meg olyan fontos neked, mert akkor tényleg lehet, hogy megijed. és nem hiszem, hogy azért ábrándulna ki belőled, mert nem csókolóztál még :) majd megtanít ő ;) egyébként úgyis menni fog, ne aggódj :) csak engedd el magad
2010. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de ő már mondta nekem,hogy fontos vagyok a számára, meg ijenek, csak én féltem ezt mondani,ezért gondoltam,hogy na talán most itt az ideje. telefonon órákhosszát szoktunk beszélgetni :) Akkor ne mondjak én semmit? Hallgassak?

Még jöhetnek válaszok, mert hálás vagyok értük!

2010. nov. 12. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
utánozd őt a csóknál, úgy jó lesz.
2010. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne félj a csók az ösztönből jön.minél jobban görcsölsz annál rosszabb lesz.csak engedd el magad.és semmiképp ne mond el neki az első randin hogy milyen fontos neked.max. ha az mondja h fontos vagy neki akkor válaszolhatsz hogy te is nekem.
2010. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez akkora hülyeség hogy törvényszerű az első randin már csók...

Ez csak manapság szokás, hogy siessünk már siessünk már nananaaaa szeretlek hmmmmmmm. Közbe meg azt se tudod ki ő de már a csók megvolt.

Csak olyat tegyél meg ami Neked is tetszik és érzed hogy nem muszájból csinálod. Nekem csak a 2. randin volt csók. Ez nem zárja ki hogy nem lehet az elsőn csak ésszel mindent.

2010. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hú ez nálunk is így volt..... már az első randikon mondta, h fontos vagyok neki meg hasonlók..... én is azt mondtam, h teis nekem.... :)

nagyon féltem az első csóktól.... de azt nagyon elrontani nem lehet.... a nyelves csóknál meg elmondtam neki, h még senkivel nem smároltam és ne várjon nagy teljesítményt..... azóta megtanultam.. XD

6 hónapja együtt.... :)

2010. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!