Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal összenéztünk, de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal összenéztünk, de?

Figyelt kérdés
Szóval volt a tömegközlekedésen egy lány, valahogy elkaptuk egymás tekintetét, néztük egymást egy ideig, majd én elnéztem és nem néztem rá vissza. Nem is tudom miért, lehet beijedtem xD A lány most azt gondolja akkor hogy nem volt nekem szimpi? Remélem nem írtam le hülyén :D
2010. nov. 11. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb látod, menj oda hozzá, szólítsd meg, mert amúgy soha nem fogod megtudni, hogy mi a helyzet. Már akkor kellett volna. Amikor néztétek egymást egy ideig, akkor abban a szent pillanatban el kellett volna indulni megszólítani. Jó biztos kínos lett volna kicsit, de így sokkal szarabb, hogy arra fogsz gondolni, mi lett volna ha.... Lehet semmi nem lett volna belőle, de lehet holnap már randiznátok. Ilyen ez....


Legközelebb rögtön lépj!


Sok sikert!


21F

2010. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi, hogy elnéztél. Valószínűleg nem fogsz vele újra találkozni, ha meg mégis, akkor

1. nem ismer meg

2. megismer és elmosolyodik (titokban még ha az ablakhoz fordul akkor is, azt figyeli még nézed e)

3. megismer, de nem foglalkozik veled, mert csak egy ember vagy a sok közül

Jó a lányok kicsit bonyolultak, de így van. Ha oda mennél utána, már meglepődne. XD

2010. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy ha egy kicsit az átlagosnál tovább akad össze a tekintetem a lánnyal, egyből odamegyek hozzá. Lesz ami lesz. Mert egyszer az egyik csaj leb@aszott. Mondta: Azt hittem már soha nem jössz ide! :D
2010. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs az előző voltam és HAJRÁ! :D

L/20 :D

2010. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért nem mentem oda, mert headset volt a fülében. nem akartam beégni :D
2010. nov. 11. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
...vagy nem gondol semmit, az hogy egyszer összenéztetek még lehet, hogy SEMMIT nem jelent. Ha esetleg látod még többször is akkor próbálj vele szemezni, ha viszonozza a nézésedet akkor már valószinűbb hogy tetszel neki, de egy lánynál sosem lehet tudni (ha éretlen és buta) szóval csak óvatosan... Ha biztosra akarsz menni akkor odamész hozzá és kideríted.
2010. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
biztos hogy szimpatikus voltam számára, mert a megállók után felém nézegetett, gondolom hogy fenn vagyok-e még.
2010. nov. 12. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű, igazad van, tényleg tetszhettél neki, de tényleg jobb, ha többször látod és utána a biztosra mész, legalább nem égsz nagyot. :D Mert bárhogy csinálod akkor is érdekes lenne, ha a buszon odamennél hozzá.

L/20

2010. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) majd csütörtökre kíváncsi leszek, ha összefutunk, és ugyanez lezajlik :D akkor lépek valamerre.
2010. nov. 12. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!