Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy ismeretlen lányt valahol?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a baj hogy nem merem, de ha látok egy szép lányt, például parkban, itt-ott hogyan szólítsam le? Az a bajom hogy már mennék oda, de nem tudom mit mondjak, furán érzem magam. Sovány vagyok 185cm és 58kg, de már sokat sportolok, sokat eszek, hízok lassan, na mindegy nem ez a lényeg ezt csak leírtam lenne esélyem? Ja igen 18f vagyok
2010. nov. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia:) nekem is hasonló problémám van csak én lány vagyok :D

Szeretnék pasizni jól elbeszélgetni velük, de nem megy:(

Lenne kedved ismerkedni:)?

Háát..például oda mész.."sziia..Lenne kedved ismerkedni" vagy nem tudom :D

2010. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Szia! Bocs, hogy megszólítalak, csak érdekelne, hogy tudsz-e valami jó szöveget, amellyel csinos lányokat lehet megszólítani."
2010. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ez a gond hogy most ez hogyan adja magát :S
2010. nov. 11. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Háát nah mindeggy..:D

Nem szólok inkább semmit :D

2010. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkozol, akkor még nincs elég lazaság benend ahhoz, hogy ilyen módon ismerkedj. Lehet, hogy hülyén veszi ki magát. És?
2010. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól van ha így állok hozzá tényleg semmi értelme. Hogy győzzem le a gátlásaimat ez ügyben (nem vagyok nagyon gátlásos, de szerintem természetes ha van ilyen helyzetben ahol vadidegen a lány) Köszi a válaszokat eddig!
2010. nov. 11. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó látod. Természetes, hogy ilyen helyzetben és főleg a te korodban zavarban vagy. Nyugi, a lány is zavarban lesz. 5 másodperc előnyből indulsz.

Nyugodtan vállald fel, hogy zavarban vagy. Ez egy őszinte dolog és ezt értékelni fogja, ráadásul ő is ellazul.

2010. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!