Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyem el moziba vagy az már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyem el moziba vagy az már szánalmas?

Figyelt kérdés

Egy lány olyan mintha hülyítene mindíg amikor "rámegyek" lekoptat aztán akkor békén hagyom erre ő 2-3 hétre rá mindíg rám ír h hogy vagyok volt már nálam is semmi nem volt dvdztünk azt annyi meg beszélgettünk valahogy nem hajlik még a csókra sem próbálkoztam elhuzta magát...

nah most az a szitu , hogy elhívtam moziba mondtam neki (humorosan) h én mit kapok ezért csak h tudjam hogy reagál mert nemtudom h mit akar mert ha nem keresem ő keres de ha meg akarok vmit akkor meg lekoptat szóval mondtam neki h mozi után aludhatna nálam erre ő: - nem alszom nálad. én:-Miért? ő:- mert nem.

jó oké azért megbeszéltük a találkát és a mozit de most megéri ez nekem? ez a kérdés lehet csak meghívatja magát én meg a palimadár megetetem megitatom aztán kész. ha először csinálná nem gondolkoznék rajta h megéri e meghívni mert persze h meghívom de íígy hogy már egy jó pár potyakört megtettem(1,5 éve húzódik ez így és már kezd elegem lenni ezért is volt egy csomószor h na jó akkor hagyom a pcsába de erre meg ő keres). Kicsit kesze kusza a kérdés bocsi csak ki írtam magamból :D köszi a válaszokat


2010. nov. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele

ennyi figyelmességgel sok másik lányt is megkaphatsz,akik majd nem hülyítenek

sztem mond le a mozit,aztán ne válaszolj neki ha keres...ha majd nagyon könyörög már mert hiányzol neki elkezdheted te is hülyíteni őt

2010. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet csak élvezi, hogy játszadozhat valakivel. :/
2010. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem össze van zavarodva..Amúgy meg ha ilyen akkor lehet riasztja ez a gyors tempó hogy aludjon nálad stb..Örülj neki ha elmegy veled moziba...Sztem érezzétek jól magatokat..
2010. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyors a tempó ?? egyszer összebujva dvdztünk nálam kb 1,5 éve aztán meg megint távolság tartó lett
2010. nov. 11. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Rúgd ki a p*csába. Ha már másfél éve hülyít, nem fog megváltozni. Tudja, hogy te bármit megtennél érte és ezt pofátlanul kihasználja. Mondd le a mozit és minden mást is. Szakíts meg vele minden kapcsolatot! Csak nyerhetsz, ha kellesz neki, akkor keresni fog, ha meg nem, akkor végre megnyugszol, nem görcsölsz többet és elfelejted. De ha neked ez jó érzés, akkor szenvedj, adj meg neki mindent, amit kitalál, de ne csodálkozz, ha egy idő után le leszel szarva.

Egyébként senki ne írjon már olyan baromságot, hogy össze van zavarodva 1,5 éve!

2010. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!