Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egy pasin mit néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy pasin mit néztek meg először?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 19:58
1 2 3
 21/22 mysterious dsf válasza:
0%
rohadt szánalmasnak tartom kb. az összes választ, én fiú vagyok, de hogy én mit nézek meg először egy lányon? Valósznűleg azt, amit először látok. És hogy miért tetszik meg? Azért, mert elkezdem megismerni, és rájövök, h bazzeg ez jó ember és van benne kurázsi is, nem kicsit. Na persze rohadt kevés ilyen van... de most komolyan, lehetsz akármilyen külsőleg, nekem elegem van a sok gyáva emberből, akik rettegnek a társadalmunk "külsőséges" elvárásaitól. A jóság és a bátorság ezerszer fontosabb faktor, mint a kéz, a szem, a haj stb. cipő, autó, ilyeneket láttam leírva... pfff.... :DDDD az ilyen anyagias mocskok égjenek a pokolban.
2010. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha először meglátsz egy nőt vagy pasit, akkor még nem ismered. Gondolom, ha találkozol egy fogatlan, büdös, ápolatlan nővel akkor nem kezdesz el vele ismerkedni, csak azért mert nem a külső a fontos. Nem kell álszentnek lenni. Mindenkinek számít, hogy hogy néz k a párja, kivel kell mutatkozni társaságban, de ami a legfontosabb, hogy te magad vonzódj hozzá. Lehet az illető bármennyire kedves, jófej, de ha egyáltalán nem jön be külsőre akkor semmit nem ér. Persze, hogy nem minden a külső. Találkoztam már nagyon jóképű sráccal, aki irtó bunkó volt. De ha normálisan elolvastad a kérdést és arra válaszoltál volna akkor értenéd a válaszokat. Ráadásul én leírtam az előző válaszomban, hogy nem szeretem ha egy pasi csak márkás cuccban jár... Így nem gondolom magam anyagiasnak.
2010. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!