Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákról szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákról szoktatok dumálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit először csak látásból ismertem aztán neten keresztül megismerkedtünk. Személyesen nem beszéltünk még, de már az ilyen hobbi, érdeklődés, stb témákat kilőttük és hát egyik nap úgy alakult, hogy ketten álltunk a megállóba. Próbált beszélgetni, de eléggé zavarba volt, én is és nem nagyon jöttek a témák. Sőtt nagyon nem jöttek. Láttam, hogy próbált vmit kitalálni és én is de semmi nem jutott eszembe. Ti miről beszélgetnétek egy ilyen kapcsolat elején?
2010. nov. 11. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy zavarban van, nincs semmi gond. Azzal viszont annál inkább baj van, hogy te sem tudod, miről kéne beszélgetnetek. Ha nincs meg az alapvető összhang - és itt most gondolok a beszélgetésre is - akkor nagyon nehéz egy normális kapcsolatot kialakítani. Ne interneten ismerkedj! Nem is értem, hogy ha látni szoktad, akkor nyilván egy helyen laktok... És mégis neten dumáltok?? :O
2010. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem egy helyen lakunk csak egy suliba járunk. és egyébként nem én kezdtem ráírogatni, hanem ő. :)
2010. nov. 11. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem se megy nagyon ez a folyamatos beszéd a lányokkal, mivel alapból tömören fogalmazom, pár mondatban eltudom azt mondani azt amit már akár 10percen át mesél...


mostanság mivel alapból olyanokkba leszek szerelmes akiket már ismertem igy ezek az alap kérdések nálam is kiestek :/, de megkérdezem mi volt vele, hogy érzi magát, utána meg spontán hülyeségeket amit séta közben meglátok pl a bézbolsapkás kutyák...

szerintem te is próbálj meg spontán lenni és úgy gondolj erre a sétára vagy buszozásra mint egy sima baráttal lennél, tehát ne arra gondolj hogy úhh mit mondjak ez biztos nem jó mert nagyon égő vagy ilyesmi. Ha magabiztos vagy ő sem fog annyira izgulni (remélhetőleg :D)


16/f

2010. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!