Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy szép lány odamenne az utcán/ buszon hozzátok, ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
És megadná a névjegyét?
2010. nov. 10. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó, csak mondj is egy keveset, vagy írj a névjegykártya hátára valamit. Enélkül azt hinném, hogy el akarsz adni nekem valamit.
2010. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

na akkor elmondom hogyan tervezem: odamegyek a pasihoz,akivel párszor szemeztünk a buszon mondjuk. "Szia,xy vagyok (bemutatkozom neki.)" Ne haragudj,hogy igy ismeretlenül megszólitalak,de nagyon szimpatikus vagy nekem.Van kedved beszélgetni mondjuk egy tea mellett? "


a névjegy lehet mégsem jó 5let, inkább várjam meg mig elkéri a számom?

Olyan mulyák a pasik,hiába szemezek velük,nem jönnek oda hozzám nyilt terepen. Mért vagytok ilyen félénkek? Ez olyan rossz mert igy a nőnek kell felvenni a kesztyűt :( az kizárt hogy nem tetszem nekik,mert egyrész jól nézek ki,másrészt meg ha szemez velem,akkor tuti bejövök neki,nem?

2010. nov. 11. 10:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló vagyok.

Magamból kiindulva:

Jó a kártya ötlet, mert ha nem tetszel, akkor írok egy e-mail vagy SMS-t, hogy köszönöm, de nem. Neked sem fáj annyira és nekem sem kell azonnal válaszolnom.

Szerintem egy "Szia, ezt neked hoztam elég". Ha annyit írsz a hátoldalra, hogy délután teázhatnánk, akkor megvan az aznapi programod, ha tetszel neki.

A természet egyensúlyra törekszik. A szép lányokat nehezebb leszólítani, mert nagyobb a pofára esés valószínűsége.

2010. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de ha látja hogy szemezek vele,akkor mért nem jön oda?
2010. nov. 11. 14:20
 15/17 anonim ***** válasza:
mert azért is szemezhetsz mert van valami az arcomon
2010. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, de örülnék neki.

Ilyen még soha nem fordult elő velem.

Egyszer szólított le csaj, mellette ültem a buszon és azt kérdezte hogy hol a kórház:D elmagyaráztam neki és kész:D

Nem ismerkedési célból kérdezte mert különben megkért volna rá hogy kísérjem el.

2010. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
velem is előfordul néha, hogy szemezek egy lánnyal, mosolyog rám, de eszembe sem jutna megszólítani. egyrészt elszállna a varázs, másrészt valószínűleg élből kikosarazna. gondolkodás nélkül. szerintem te is ezt tennéd, csak most még nem tudod. minden esetre tegyél egy próbát, én a 168-as buszon szoktam utazni, meglátjuk, hogy reagálok.
2011. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!