Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki teccik nekem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki teccik nekem. Hogyan kozeledjek?

Figyelt kérdés
van egy osztály társam aki teccik nekem az a baj h csak msn-en mer velem beszélni.én szeretném ha éloben is beszélne velem.hogyan kozeledjek hozzá? hogyan célozzak arra h teccik nekem?
2010. nov. 10. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

ha lelépsz msn-ről próbálj meg utalni arra hogy "holnap beszélünk" vagy "ezt még megbeszéljük élőbe" gondolom ha odamész hozzá hogy akkor beszéljétek meg csak nem küld el ;)


15/F

2010. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy magyar helyesírás szótárral! Az mindig bejön!
2010. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocs én mindig így irok géppel.eszre sem vettem.XD
2010. nov. 10. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem vetted észre, akkor ne lepődj meg, ha kiderül az osztálytársadról, hogy ő a fizikatanárnő.
2010. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kérdezd meg MSN.en hogy mit szeret és beszélj eröl vele élöben
2010. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És hányadikba jártok?
2010. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én 16 a fiu meg 18.

kozép iskolában másodikosok vagyunk

2010. nov. 10. 20:30
 8/10 vHenrikv válasza:
Msn-en szokott kedves dolgokat írni néha?Bókolni? Mert ha meg vagy győződve arról,hogy egy kicsit is tetszel neki,akkor nyugodtan közeledhetsz hozzá,nem fog elutasítani.Csak találj ki valami könnyed kezdő témát és ha beszélgetés közben gyakran kérdezget rólad,érdeklődik irántad akkor nyert ügyed van!:) Már csak meg kell várnod, hogy megtegye a következő lépést;)
2010. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 évesen ha másodikos akkor ott akadnak vele problémák tanulás terén :D
2010. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nincs semmi gond a tanulással neki amugy okos gyerek csak a másik iskolájában voltak problémái a masterével es kidobatta őt.
2010. nov. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!