Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány Pécelen lakik én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány Pécelen lakik én a 17. ker ben és tetszik nekem de hogyan hívjam el egy randira?

Figyelt kérdés

A lánnyal kb 1 éve ismerjük egymást.Szoktunk msn en beszélgetni meg sms-ezni.Ez már jelentheti azt, hogy esetleg kedvel? Mert tavaly szilveszterkor úgy volt, hogy találkozunk de akkor nem tudott eljönni sajnos.És mostanában nagyon sokat gondolok rá de félek elhívni egy randira.Mit tegyek?(nem egy suliba járunk)

14/F


2009. jan. 9. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pécel nincs olyan messze. Te is mehetnél hozzá :)
2009. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is az a baj h nem mennék hozzá hanem hogy nem tudom hogyan hívatnám el akárhova is randizni :) :S
2009. jan. 9. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
(hiszen akit szeretünk azért akárhová és akármit) :D
2009. jan. 9. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom itt a 17 kerben nem sok program van amire elhívhatnád de Pécel meg itt van egy köpésre szóval a távolsággal nem lehet probléma.szerintem hívd el korizni sokan szeretnek korcsolyázni és jó alkalom hogy megismerkedjetek.
2009. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!