Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ez ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves fiú vagyok.. kb 2-3 hónapja ismertem meg egy lányt.Csak ő jár a fejemben.Egyszer hozzá indultam volna,mert látni akartam,és motorbalesetben eltört a lábam..

Lassan 2. hónapja fekvőgipszben a lényeg, hogy megőrülök nélküle,de nagyon ritkán találkozunk,volt hogy lementem, de hozzám sem szólt.Nem nézett a szemembe se.Ez miért van ?? Msn-en CSAK én írok rá.Ez azt jelenti, hogy csak akkor ír rám, ha unatkozik?Bizonytalan vagyok,de mikor már feladnám,csak nyugtatgat hogy szeret és nem akarja h változzak.Sokszor úgy tesz, mintha nem is ismerne..Szeretnék vele többet találkozni,de nem igazán tudok..Mit tegyek,?Lehet h naiv vagyok.. De nem akarom az idő, vagy a távolság miatt elveszteni.


2010. nov. 10. 12:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez az oldal nem önmegsajnálkoztatásra épült.. Csak tanácsot szeretnék kérni,mit tegyek.. nem akarom, hogy beleunjon és elhagyjon Előre is köszönöm
2010. nov. 10. 12:14
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az az iagzság, hogy fiatal vagy te még. Ne is foglalkozz vele, mert még ő is fiatal. Remélem nem haragszol ezért, de 99,999999999999999999999%, hogy elfogod veszíteni.
2010. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm. :/ Az tény hogy fiatal vagyok,de volt már barátnőm nem is 1.. És sosem éreztem még ezt.. Szó szerint nem kapok levegőt nélküle.És én kb 3x mondtam hogy inkább haggyuk abba mert ami most rossz, az később nem fáj.De mindíg ő volt az, aki azt mondta hogy folytassuk
2010. nov. 10. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

mióta vagytok "együtt"?

a csajszi mennyi idős?

mennyi a távolság?

2010. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindketten 15 2-3 hónapja és elég ahhoz h 2 hetente találkozzunk csak,de minden nap msn+ha tudom felhívom úgy 2 naponta
2010. nov. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!