Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? 2 fiatalabb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2 fiatalabb fiú (lent)

Figyelt kérdés

Van 1 fiú, akivel jártam a nyáron. Nagyon vonzódtunk egymáshoz egy baráti program alatt majd összejöttünk. Már előtte is próbálkozott, de én csak akkor éreztem igazán. De nyárvégén szakítottam vele, mert már nem éreztem h annyira szeretném mint ő engem:( Most nemrég írt h még mindig szeret stb, és énis tényleg úgy éreztem h kapok még 1 esélyt meg h imádom. Megis beszéltük h találkozunk, beszélgettünk stb aztán megakart csókolni...én nem akartam főleg most úgy az elején de aztán mégis:) de nem éreztem közben semmit:((

ő azt mondta szeret, én nem akartam hazudni, csak kedves voltam gondoltam velem van a baj...(nem értem mért nem tudom azt szeretni aki engem szeret)

azóta nem beszéltünk 4napja...de suliban látom h néz csak nem mer megszólítani...pedig...ááá és valahogy már nemis szeretném..nem akarok több fájdalmat okozni neki! mit tegyek?

egy másik fiúval pedig táncolok. nagyon aranyos meg helyes is. de én csak jó barátomnak tartom..szinte legjobb:) azt mondták tetszem neki..

hazakísér, mosolyog, sokat beszélünk:) nagyon aranyos. fiatalabb nálam egy évvel. de mintha érettebbnek tűnne a korombelieknél, és magasabb is nálam:) én 172cm vagyok.

én nem kezdeményeznék...de ha esetleg ő...nem tudom mit mondanék. nagyon bírom de még a másik fiút sem hevertem ki. és nemtom.....mit tegyek?

légyszi normális válaszokat írjatok köszii

am mért van az h egyszer nincs egy fiú se az életemben mikor szeretném, utána meg....

17/L


2010. nov. 9. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem érzel semmit a "nyári" fiú után, akkor próbáld elfelejteni. Mondjuk a táncos sráccal. Lehet az új srác, egy kis újítás jót fog tenni. Ha kedvelitek egymást, akkor hajrá! Van veszíteni valód?


Drukkolok! :)

2010. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mit mondjak a "nyári fiúnak"???:( tudom milyen érzés a viszonzatlan szerelem. de az sem lenne jobb ha úgy lennék vele h nem szeretem....de mivan ha közben megint rájövök h mégis????:S:S:S áááá.....
2010. nov. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!