Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen, mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen, mi van velem?

Figyelt kérdés

Nem értem miért vagyok ilyen, most is, van egy lány idősebb nálam 1 évvel, és mind ketten bejövünk egymásnak, és szerintem lesz is ebből valami, egyébként 16 éves vagyok és Fiú...és az a helyzet, hogy ha jobban belegondolok a kapcsolatba, akkor mindig elmegy a kedvem az egésztől...persze nem teljesen, csak olyan fura érzés...mármint pl. ha baj történne, akármi, ami egy kapcsolatnak nem a szép oldala( nem szakításra gondolok )

Lehet nem állok még készen kapcsolatra? Vagy mi van velem?: (


2010. nov. 9. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják önbizalomhiánynak. Próbálj optimistán gondolkodni és a dolog szépségeire koncentrálni.
2010. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nincs önbizalom hiányom, mármint semmi ilyen problémám, nincs, szeretném is az egészet, csak mikor ilyenekre gondolok elmegy a kedvem...
2010. nov. 9. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről beszélek. Eszedbe sem kellene jutni ilyesminek, ha mégis, akkor nevetsz rajta egy jót, hogy ez hülyeség, és gyorsan elfelejted.
2010. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem önbizalomhiány, nekem 25F létemre is ilyen volt legútobb: amikor találkozok vele, vagy most van lehetőség hogy összejöjjön, mindig valami visszahúzó erő lép fel bennen: milyen lesz a családja, mi van ha elrontom, ha csalódást keltek benne... ilyenkor arra kell gondolni, hogy ezek természetes, az élet részei. Érettségi sincs idegeskedés nélkül.
2010. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"mi van ha elrontom, ha csalódást keltek benne"...


Áááá, ezeknek semmi közük az önbizalomhiányhoz. Tudjátok ti egyáltalán, hogy mit jelent ez a szó? Próbáljátok nyelvtanilag elemezni...

2010. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!