Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel még a nyáron tetszettünk meg egymásnak. Először csak szemeztünk hetekig, aztán ő jött oda bemutatkozni és onnantól kezdve még párszor beszélgetni. Nagyon aranyos, kedves és jól elbeszélgettünk. Azonban egy ideje nem kezdeményez semmit. Ha viszont én kezdeményezek, akkor ugyanolyan kedves mint eddig, kérdezgeti hogy hogy vagyok, mi újság velem, voltam-e valamerre hétvégén, stb, sőt amikor finoman felhoztam a közös program lehetőségét, rögtön le is csapott rá és úgy volt h találkozunk (végülis az időjárás miatt nem jött össze). Ám magától már szinte sosem kezdeményez beszélgetést, pedig mindig mosolyog rám ha összefutunk. Barátnője mostanában nem volt és nincs is. Érdemes még további lépéseket tennem vagy várjak és ha ő nem keres, akkor hagyjam?
2010. nov. 9. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a barátai is mindig mosolyogva köszönnek nekem, esetleg néha oda is szólnak 1-1 mondatot. Szóval úgy tűnik, kedvelnek.
2010. nov. 9. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, kezdeményezz. Végülis mit veszthetsz?
2010. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki hogy szeretned ha beledrakna.tuti keresni fog.
2010. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Azért, mert NEM AKAR kezdeményezni. Ha akarna, 6 ökörrel se lehetne visszatartani.
2010. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van olyan lány, akit nagyon kedvelek és vonz is, de évek óta "csak" barátok vagyunk. Nem kezdeményezek, mert nem akarom a barátságot elrontani, viszont nem tudnék nemet mondani, ha Ő lépne.

Ez is lehet.

Lehet, hogy fél megtenni a következő lépést, nem kapott elég biztatást tőled.

2010. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!